Шапка

Fashion-світ випускниці ліцею Валентини Свистун

 


Талановита чернігівська дизайнерка Валентина Свистун створює вишукані капелюшки,

які користуються популярністю серед модниць не лише України. Її вироби носять жінки в Німеччині, Австрії, Норвегії, Англії, Австралії, США. Вона – випускниця хіміко-біологічного профілю ЧОПЛ.

ПРО ЛІЦЕЙ

Згадуючи про своє навчання в ліцеї, Валентина каже, що перші місяці було важкувато,  але адаптувалася швидко. Каже, що ліцей дає набагато більше можливостей для розвитку.

«Те, що дає ліцей – це не тільки знання, а й величезну платформу для розвитку, адже заклад освіти допомагає знайти віру в себе та впевненість у своїх силах», - каже дизайнерка. «Ліцей, особисто для мене був якимось новим відкритим  світомщо формує поняття про справжніх друзів та  показує інший погляд на оточення», - додає Валентина

ЯК ХОБІ ПЕРЕТВОРИЛОСЬ У ПРОФЕСІЮ

Після навчання у ліцеї Валентина Свистун закінчила Чернігівський педуніверситет, але жодного дня не працювала за спеціальністю.

Про те, як вона стала дизайнером, розповіла, що до цієї  справи інтерес з'явився ще в дитинстві, коли вона щось створювала своїми руками: шила собі спідниці, бо не любила виглядати, як усі. Коли подорослішала, відвідувала швейні курси, які поєднувала з навчанням в університеті, а, закінчивши його, пішла у декретну відпустку. Тоді Валентина й зрозуміла, що шиття та розробка ескізів – це те, що найбільше їй до душі.

А на створення, власне, капелюшків, Валентину Свистун надихнула ведуча програми "Світське життя" Катерина Осадча.

Перший свій капелюх дизайнерка створила до свого 25-го дня народження. «Постійно  чогось навчаюся та не боюсь робити помилки, падаю, підіймаюсь і знову йду далі», - каже про свою справу випускниця.

РОДИНА

Валентина поділилася, що її чоловік Вадим Свистун теж навчався в ліцеї. Їхня щаслива сім'я – це гарний приклад того, що ліцей дійсно об'єднує людей не тільки на два роки, а й на все життя!

ТЕПЕРІШНІМ УЧНЯМ ТА УЧЕНИЦЯМ ЛІЦЕЮ Валентина Свистун радить: «Потрібно ніколи не зраджувати своїм мріям та не боятись діяти». Також додає, що потрібно постійно додавати мозку порцію знань та відкривати  у собі щось нове, бо так жити набагато цікавіше!

Підготувала Альона Демченко,
студія журналістики «Штрих»