Шапка

Випускниця ліцею, роботи якої користуються попитом далеко за кордоном


Хрістіана Гречановська (Зав’ялова)  навчалась в ліцеї  на біолого-хімічному профілі

ЧОПЛ у 2006-2008 роках. Тоді вона й гадки не мала, що справа всього її життя буде трішки віддаленою від хімії та біології. Вона створила власний дизайнерський проєкт "Mary&Co", який успішно розвиває. Її роботи експортуються не тільки в країни Євросоюзу, а й далеко за океан.

ПРО ЛІЦЕЙ

Про життя в ліцеї Хрістіана відгукується лише теплими словами, запам'ятились затишні тематичні  вечори, а особливо літні школи, які вона відвідувала декілька разів.  Випускниця цінувала індивідуальний підхід вчителів до кожного учня, але окремі слова подяки Хрістіана хоче висловити Наталії Володимирівні Нудьзі. Як вона коментує: “Наталія Володимирівна завжди була лояльною до всіх. Коли я навчалась в ліцеї, вона викладала в мене алгебру та психологію. Як сьогодні пам'ятаю той час, коли я, будучи студенткою на першому курсі університету, попросила допомоги в Наталії Володимирівні, а вона в свою чергу із задоволенням довго пояснювала  складну тему з алгебри, яку я завдяки їй і досі пам’ятаю та розумію”.

За словами випускниці: «Головна мета ліцею – не просто дати тобі знання, а виховувати в тобі вміння вчитися».

ПЕРШІ КРОКИ ДО СТВОРЕННЯ СВОГО БРЕНДУ ЗРОБЛЕНІ В ЛІЦЕЇ

Хрістіні дуже допоміг в майбутньому спецкурс ЧОПЛ “Історія моди”. Саме він  познайомив дівчину зі світом творчих композицій, ескізів  та всесвіту моди загалом.

“Коли я навчалась в ліцеї, то вже мала невеликий  досвід у цій справі. А якщо точніше - то з 15 років я сама собі шила одяг, відповідно, ліцейна форма у мене була власного пошиву”, - згадує Хрістіана.

Кар'єрний шлях дизайнерки був дуже насиченим, адже перш ніж точно визначитися з професією всього свого життя, їй довелося спробувати себе у багатьох сферах.   Після ліцею дівчина вступила до Московського державного університету харчових виробництв і, закінчивши його, все таки твердо вирішила, що її душа лежить саме до дизайнерської справи. “Тільки після п’яти років навчання у біо-технологічному відділенні університету я нарешті визначилася з тим, що маю розвиватись у творчій сфері, а потім -  гайда за мрією!”, - каже Хрістіана. Після цього отримала другу вищу освіту у приватній  школі Моди і дизайну в Одесі, де зараз і проживає. Декільна років працювала у різних фірмах, але буквально три роки тому відкрила власну справу.

ПРО ВЛАСНИЙ БРЕНД

На сьогодні Хрістіана представляє свій власний бренд одягу “Mary&Co”, а її робити ви можете з легкістю переглянути на її сторінці в Instagram, де все деталізовано оформлено: https://bit.ly/2ZEY9ct

“Сукня, створена мною, завжди має підлягати цим критеріям: витонченість, тендітність і граціозність. Сподіваюся, що кожна власниця мого творіння відчує той святковий настрій, який я намагаюся передати через простий і водночас унікальний дизайн”, - пише Христіана у власному блозі.

Підготувала Яна Немченко,
студія журналістики «Штрих»