Шапка

Мирослава Таран – чаклунка, супергеройка, фея. Історія про те, як нічого не боятися і все встигати


Мирослава Таран – випускниця 2017 року біолого-хімічного профілю ліцею.

За період навчання захищала наукові роботи МАН та займала призові місця під час предметних олімпіад різного рівня й по-справжньому закохалася у такі науки, як хімія та біологія. Закінчила ліцей із золотою медаллю і зрозуміла, що все її життя буде пов’язане з цими науками. Нині – студентка Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, факультету “Медицина”. У 2020 році створила у Чернігові та зараз активно займається її розвитком.

Спортсменка, красуня, розумниця – усі ці слова якнайкраще підходять для Мирослави Таран. Вона – перша випускниця медичної студії при ЧОПЛ, яка почала своє функціонування у 2017 році у співпраці з Валерієм Зубом (ексочільником Чернігівського медичного центру сучасної онкології). Саме тому вибір Мирослави очевидний – дівчина навчається в медичному виші. У вільний час бере участь у медичних конференціях та тренінгах із метою здобуття нових знань та навичок. А також, ділиться Мирослава,  вивчає англійську мову.

У 2020 році створила агенцію свят “Kinder Party” у Чернігові та активно її розвиває. Здавалося б, як ці дві справи – медицина й аніматорство пов’язані між собою? Випускниця пригадує, що під час навчання в ліцеї разом з іншими учнями й ученицями була волонтеркою: «Ми їздили в дитбудинки виступати для дітей. Я бачила щастя дітей і, вже навчаючись в університеті, замислилася над проведенням дитячих свят та вирішила створити агенцію. Це було важливе  рішення для мене.  Я дуже хвилювалася, чи вийде, але інтерес взяв гору, і я зробила крок, який змінив моє життя».

Поєднувати навчання і роботу, зізнається Мирослава, непросто, але вона намагається все завжди організувати, щоб гарно вчитися та  ефективно працювати. «Часто замовляють проведення свят на тижні і я їду до Чернігова, адже розумію, що діти чекають улюбленого героя і хочуть справжнього казкового свята. А вже наступного дня зранку повертаюся на навчання у Київ».

Під час спілкування, випускниця постійно повторює, що багато чого навчилася в ліцеї. Одна з навичок – самоорганізація. «У ліцеї я навчилася самоорганізації та плануванню свого часу, а ще раціонально розподіляти його. Для мене завжди були прикладом викладачі та вихователі ліцею, які допомагали та підтримували учнів у прийнятті непростих рішень як у навчанні, так і поза ним. Саме тут вчать ставити цілі та досягати їх. Я зрозуміла, що для цього потрібно старанно та відповідально працювати. А ще назавжди запам’ятала девіз ліцею: Навчайся, думай, виростай. Іди вперед! Перемагай. Іноді в моїй роботі виникають складні ситуації, але я згадую цей вислів і крокую вперед».

Мирослава пишається заснуванням своєї справи та щаслива, коли діти не хочуть відпускати її зі свята. Вони часто кажуть, що з радістю чекатимуть знову. «Мене надихають дитячі усмішки та  вогники в очах,  а також вдячність батьків за проведення свята».

Запоруку  успіху дівчина вбачає в підтримці рідних та вірі в те, що робить, і бажанні щодня ставати краще.

Сучасним ліцеїстам бажає не втрачати можливості навчитися новому, знайти свою улюблену справу та досягати поставлених цілей.