Шапка

Радісна новина для тих, хто любить вчитися та захоплюється наукою!

 З 8 жовтня  відкривається реєстрація для учнів 8-9 класів Чернігівщини,

які бажають стати учнями Дистанційної школи (ДШ) при комунальному закладі «Чернігівський обласний науковий ліцей» Чернігівської обласної ради. 

       У 2022-2023 навчальному році перша освітня зустріч  у  ДШ планується 29-го  жовтня.  Учні ДШ під час освітніх зустрічей зможуть відвідувати заняття за одним із обраних профільних напрямів: техніко-технологічним ( математика, фізика), природничо-математичним (біологія, хімія), суспільно-гуманітарним ( українська та англійська мови, історія). Вибір  профілю свого подальшого навчання в ДШ абітурієнтам пропонується здійснити самостійно, спираючись на свої досягнення, інтереси, здібності, професійні плани.

       Окрім навчальних занять з профільних предметів в учасників  ДШ буде можливість більше дізнатися про  науковий ліцей, зазнайомитися з новими друзями та самовизначитися щодо своєї подальшої освіти у старшій школі. А батьки зможуть брати участь в тематичних зустрічах, присвячених особливостям ліцейної освіти, актуальним питанням виховання і розвитку дітей та їх підтримки на шляху дорослішання.

  Очні  щомісячні зустрічі в дистанційній школі відбуватимуться на базі к.з. «Чернігівський обласний науковий ліцей» з 8.30 до 14.00  в одну із субот, згідно визначеного  графіка роботи школи ( за умови безпечної ситуації в регіоні).  Дистанційне навчання здійснюватиметься на базі створених класів Classroom.

Для участі у цьому освітньому проекті просимо усіх охочих до 29 жовтня зареєструватися за цим покликанням:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc6Qn8qqWVjBA_hMSk5smT_-fiwHfR-p2D3MvO4-qLjmKyeqg/viewform?usp=sharing

Форматування класів почнеться за тиждень до початку занять!

Освіта, наука, щоденний вклад у розвиток України – це той шлях, який ми обрали. Якщо нам по дорозі, тоді ходімо разом!