Це особливий день, який об’єднав учнів, педагогів, батьків, випускників і друзів ліцею в онлайн родинному колі.
Під час свята пролунали слова вдячності, підтримки та віри в майбутнє від виконуючої обов’язки директора ліцею, докторки філософії в галузі освіти Галини Анатоліївни Сердюк. Особливою честю стало привітання від Нобелівської лауреатки ліцею Олександри Грищенко. Ця премія - символ того, що ліцей є простором інтелекту, пошуку й сміливих ідей.
Надзвичайно цінними стали звернення випускників-захисників України — тих, хто сьогодні продовжує боронити державу та водночас залишається частиною великої ліцейної родини. До ліцеїстів звернулися Олександр Костючок та Богдан Жуковецький. Їхня мужність, відповідальність і любов до Батьківщини є продовженням цінностей, які завжди плекав ліцей.
Завершилося свято традиційним вальсом випускників - символом юності, вдячності, пам’яті й надії ![💙]()
![💛]()
Сьогодні ми не ставимо крапку.
Ми продовжуємо писати історію ліцейної родини — історію людяності, сили, інтелекту та віри в мирне майбутнє України.
