Шапка

Ще два незабутніх дні в Ганновері


07.09
Ми мали прекрасну можливість відвідати Sea Life. Це виставка морських істот.

Морська подорож була дуже цікавою, пізнавальною. Захоплююче спостерігати за мешканцями океанів. Скати, восьминіг, акула, черепахи…. Є мікроскопи для дітей та дорослих, щоб переглянути мушлі у збільшеному вигляді. Потім ми спостерігали за черепахами, крокодилом , ящірками та екзотичними рослинами. Також протягом усієї подорожі збирали штампики, за які в кінці отримали сувенір - медальку.

Продовжуючи цей чудовий день, ми пішли до Minigolf. Об'єднавшись у команди, мали змогу позмагатися на різних доріжках. Це було складно, навіть деякі не змогли подолати, але провели весело час.
 
08.09 Подорож до Heide park.
Heide park - це найбільший парк розваг у Північній Німеччині та один із найбільших у країні. Його площа понад 850 000 м². Він налічує біля 50 захоплюючих атракціонів.
Під час його відвідування нас "пожирала" паща восьминога, ми билися з велетнями, літали з демонами, полювали на привидів.... словом, не було нудно ні секунди. Дехто насмілився побувати на найбільших американських гірках. Colossos - найвища з них, але ,заїхавши нагору, лякає не висота, а те що вона повністю ДЕРЕВ'ЯНА. Big Loop - найстаріший атракціон, який повністю складається з МЕРТВИХ ПЕТЕЛЬ. Flug der Dämonen - постійні повороти та перевороти, але найцікавіше немає НІЧОГО під тобою та над тобою.
А наступна трійка, на яку наважилися не всі, не залишила байдужим нікого. Отже, Krake - після довгого підняття ти зависаєш у повітрі, а далі летиш вниз під кутом 90° з шаленою швидкістю, та після цього тебе чекають паща восьминога та декілька петель.
Toxic garden - це, мабуть, найдовша американська гірка у парку, але розташована вона на досить невеликій території, тому під час поворотів та петель складається враження, що ти зараз вдаришся, а той факт, що твої ноги висять у повітрі лише збільшує дозу адреналіну. Ну і візитівка цього парку - Free fall tower. Змушує вас кричати: цей момент перед вільним падінням з висоти 71 метра, коли серце стукає в горлі, знають лише парашутисти. Одна з найбільших у світі гіроскопічних веж піднімає вас дуже високо, а потім тягне вниз у глибину зі швидкістю майже 100 км/год!
Враженнями ділилися Грищенко Олександра та Клімова Емілія.