Шапка

Діти України – це наше упевнене сьогодні й світле і перспективне завтра!


17 серпня 2023 року відбулася рефлексивна зустріч Юрія МУЗИКИ, начальника управління освіти ОДА,

адміністрації комунального закладу «Чернігівський обласний науковий ліцей» ЧОР із представниками фінської неурядової організації CHURCH AID (FCA), які допомогли з відновленням закладу освіти після руйнування у лютому-березні 2022 року.

За допомоги CHURCH AID (FCA) у межах проєкту «Безпечне повернення до навчання в Україні» завдяки підтримці Європейського союзу та залучення фінансування з обласного бюджету за підтримки Управління освіти і науки приміщення ліцею стало безпечним та комфортним для навчання учнівства: відновили коридори й основну сходову клітину, сходову клітину в укриття, навчальні кабінети хімії, інформатики, англійської мови, адміністративну частину ліцею та вбиральню.
 
 
Під час зустрічі представники делегацій обговорили важливість і неохідність подолання негативних наслідків кризових явищ в освітньому середовищі ліцею та регіону загалом, викликаних умовами воєнного стану в Україні.
Адміністрація Чернігівського обласного наукового ліцею висловлює щиру вдячність за спільне прагнення до відновлення закладу освіти після руйнувань, адже, обравши ротаційну модель організації освітнього процесу у 2022-2023 навчальному році ,ліцей зміг якісно налагодити поєднання очного й дистанційного формату навчання й учні й учениці Чернігівщини змогли здобувати якісну освіту. Сподіваємося й на подальшу підтримку міжнародних та українських організацій, адже діти України – це наше упевнене сьогодні й світле і перспективне завтра!