Шапка

Чому Гідність переможе?


Бо 10 років тому люди об’єдналися не лише проти чогось, а й передусім за себе. Пліч-о-пліч пішли в перший контрнаступ. Великі Громадяни Великої Країни.

Всі ті, хто після силового свавілля відчули: це б’ють і мене, це боляче й мені, це удари по справедливості й правді, свободі, по нашому спільному завтра. Тоді Революція Гідності перемогла.

Переможе й зараз у цій великій кривавій війні. Тому що ми віддані чомусь більшому, ніж самі - Гідності. І, зрештою, вона переможе.
У День Гідності й Свободи уся ліцейна родина говорила, дискутувала й розмірковувала: що таке гідність людини, де її шукати? Можливо, у повазі, відвазі, честі й чесності, правді, волі і свободі? Вона є внутрішньою людською цінністю кожної людини. Більше активних дій на захист гідності, пропаганду гідності - ось, що ми маємо робити сьогодні.
Відбулися уроки гідності в усіх класах у колаборації з учителями, вихователями, батьківською спільнотою. Учні у учениці поділилися власними історіями гідності, гідними вчинками, долучилися до створення Конституції Гідності - простих 10 пунктів для гідного життя.
Дякуємо ЗСУ, спільноті EdCamp Ukraine, команді
Global Dignity , Освітній омбудсмен Сергій Горбачов за #марафонгідності та матеріали з підготовки й проведення заходу.