Шапка

Наука заради миру


04-08 грудня 2023 року у ліцеї проходив Тиждень науки у математичній, інформатичній та технологічній освітніх галузях «Наука заради миру».

Протягом Тижня учні та учениці ліцею мали змогу бути учасниками ряду заходів, що були проведені педагогічними та науково-педагогічними працівниками ліцею. Філон Лідія Григорівна провела перші наукові дослідження з учнями у математичній освітній галузі 2023\2024 навчального року під час наукового лекторію «Аксіоми теорії ймовірностей», відкритої онлайн-зустрічі «Ірраціональні рівняння з параметрами» та наукових розвідок «Олімпіада – перший крок у науку». Глінка-Єремко Інна Борисівна навчала учнівство І техніко-технологічного профілю застосовувати набуті дослідницькі вміння до побудови перерізів многогранників методом слідів. Грищенко Галина Олександрівна провела наукові розвідки з учнями на уроці-дослідженні «Світ тригонометричних функцій» та науковому пікніку «Перпендикулярні площини та їхні властивості». Бобир Світлана Леонідівна долучила всіх бажаючих до пізнання світу фракталів під час проведення наукового лекторію «Знайомство з фракталами» та майстер-класу «Фрактальна ялинка», заряджаючи всіх учасників позитивним і продуктивним творчим настроєм щодо зустрічі новорічних свят. Мисник Сергій Юрійович пропагуючи корисність наукових відкриттів заради підтримки миру у всьому світі, розрив під час лекторію «Інформаційна безпека» особливості співпраці та проведення наукових розвідок у інформаційному просторі. Бойправ Наталія Михайлівна провела ряд заходів, що були присвячені світу комп’ютерної миші, розвитку в учнівства умінь щодо аналізу та синтезу при опрацюванні даних з інформаційного середовища, кострукторських умінь.

Дух новорічних свят, що наближаються, підтримували протягом тижня конкурси від вчителів. Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ та бажаємо їм подальших творчих та наукових успіхів.

Конкурс «Кращий геометр ліцею»

11-ті класи:

1 місце – Бригинець Данило

2 місце – Черняк Роман

3 місце – Могула Максим

 

 

10-ті класи:

1 місце – Щербаков Артем

2 місце – Лопата Іван, Теруха Максим

3 місце – Бакун Юлія

 

 

Конкурс дизайнерів «Власна комп’ютерна миша»

Номінація "Дизайн вашої власної комп’ютерної миші"

11-ті класи:

1 місце – Руслан Коцур;

2 місце – Володимир Ситніков 

10-ті класи:

2 місце - Діана Поліщук 

 

Номінація "Дизайн килимка для комп’ютерної миші"

10-ті класи:

1 місце - Анастасія Скосир

                 Артем Ананенко 

2 місце - Максим Москалець, Поліщук Діана 

3 місце - Андрій Межаков 

 

Загальноліцейна вікторина «Питання від комп’ютерної миші»

11-ті класи:

1 місце – Анна Лазаренко 

2 місце – Дмитро Бут

                Андрій Свириденко 

 

 

10 класи:

1 місце - Владислава Корень

2 місце - Ярослав Самойленко

 

Разом до ПЕРЕМОГИ та МИРУ У ВСЬОМУ СВІТІ!!!!!!