Шапка

Лекція про оборону Чернігова від дослідника російсько-української війни Михайла Жирохова


12 квітня учнівство першого курсу мали унікальну можливість відвідати неймовірно цікаву лекцію про оборону Чернігова від дослідника російсько-української війни Михайла Жирохова Михайло Жирохов

Зустріч відбувалася в Чернігівський історичний музей імені В.В. Тарновського . Лектор поділився результатами досліджень про героїчну оборону нашого міста, яка тривала з 24 лютого до 2 квітня 2022 року. Він розповів про єдність і сміливість військових і простих чернігівців, про те, як вони змогли зупинити ворога, який був добре підготованим та переважав кількісно.
Під час презентації першокурсники й першокурсниці дізналися багато нового про битву за нашу свободу . Продемонстровані схеми, карти та світлини, а також зібрані музейниками артефакти вразили наших учнів. Під час обговорення йшлося про уроки, які можна винести з подій російсько-української війни.
Зустріч справила на учнівство сильне враження. Ми захоплені стійкістю, силою та мужністю українців. Висловлюємо щиру подяку Михайлу Жирохову за цікаву та змістовну доповідь.

Авторка тексту: Софія Кучинська