Шапка

Колектив ЧОНЛ збагачував знання та здобував навички надання першої психологічної допомоги дітям


З 19.05 по 01.06. 2023 року колектив Чернігівського обласного наукового ліцею збагачував знання та здобував навички надання першої психологічної допомоги дітям. 

Практичний психолог  FCA Євгеній Миронюк провів програму тренінгів на тему  «Психосоціальна підтримка та перша психологічна допомога дітям (ППД)».

 

Колектив ліцею мав можливість :

  • навчитися виділяти учнів, які потребують допомоги;
  • оволодіти навичками спілкування, занепокоєння, втішання та підбадьорювання в роботі з дітьми, які зазнали лиха;
  • отримати рекомендації щодо надання підтримки дітям у стресовому стані;
  • дізнатися як запобігати коротко- та довгостроковим психологічним проблемам дітей.

Finn Church Aid (FCA) – найбільша у Фінляндії міжнародна неурядова організація, яка має понад 70 років досвіду гуманітарної діяльності у багатьох країнах світу, надає допомогу у надзвичайних ситуаціях незалежно від їхніх релігійних переконань, етнічного походження чи політичних поглядів. Має підвищену експертизу у впровадженні проєктів міжнародного розвитку, консультування в освітній галузі, один із основних напрямів діяльності – підтримка забезпечення безперервного доступу до освіти. З метою гуманітарного реагування у 2022 році FCA почала діяльність в Україні за фінансової підтримки приватних благодійників і міжнародних донорів: у Житомирській, Київській, Чернігівській областях впроваджує проєкти, які спрямовані на відновлення доступу дітей до навчання – оснащення укриттів, відновлення шкіл, надання наборів навчального приладдя й обладнання, а також запуск програм психологічної підтримки для школярів та вчителів.

Тренінг був глибоким та змістовним за знаннями.