Шапка

Чудовий початок останнього навчального року в ліцеї. Дайджест подій на ІІ суспільно-гуманітарному


Ну ось нарешті ми знову разом! Адже прийшла осінь. А це значить, що розпочинається новий навчальний рік, останній для нас, другокурсників.

Нам пощастило: ми на офлайні! А це – радість зустрічей з друзями, улюбленими педагогами, радість спілкування. Звісно, шість учнів та учениць нашого класу разом з рештою команди перебувають у Ганновері. Але нам є що робити в рідних стінах!

Гарним початком стала родинна свічка «Як ти? Повертаємося до ліцею». Ми поділилися враженнями та здобутками за наше літо. Не зважаючи ні на що, воно було чудовим і багато в чому переможним. Настав час намітити свої подальші кроки.
А ще протягом тижня зустрічалися з нашим чудовим психологом Людмилою Мочаловою. Упевнилися, що наша класна родина – потужний осередок творчості! На зустрічі з бібліотекарем Марією Меньковською взяли участь у грі-конкурсі до Дня грамотності. Люди, бути грамотними та освіченими сьогодні – важливо!
Продовжуємо працювати над проєктом «Ідеї. Будуємо Мрію», який був започаткований ще в літній інтелектуальній школі. Чому це класно? Тому що надихає і вчить нас сам Роман Закревський – чернігівський фотомитець з неординарним баченням навколишнього світу (а ми таких любимо!). Найближчим часом запросимо всю ліцейну родину на відкриття нашої фотовиставки. Буде дуже цікаво!
Вихідні – час для розваг, відпочинку. І, звісно, для спорту! Ігри українських патріотів - це щось неймовірне! Тут кожен - головний герой! Якщо не бере участь у змаганнях, то захоплено танцює і вболіває. Дякуємо усім організаторам спортивного свята за чудові емоції і за смачнючі пироги!