Шапка

Четвертий день літньої інтелектуальної школи "АІ"


Цей день навчив приймати швидкі рішення, цінувати кожну мить спілкування з людьми, що готові ділитися власним досвідом торування наукових та науково-технічних сходинок.

Події дня:
Екскурсія до Національного університету "Чернігівська політехніка" (укриття, смакування піци, коронної страви політехніки та майстер класи від кафедри технологій зварювання та будівництва навчально-наукового інституту механічної інженерії, технологій та транспорту). Учнівство дуже зацікавили виготовлення виробів на 3D принтері, різьблення по дереву тощо. Особливі слова подяки хотілося б адресувати ІВАНЦЮ Сергію Анатолійовичу, ПРИБИТЬКО Ірині Олександрівні, ГАНЄЄВУ Тимуру Рашитовичу, БОЙКУ Сергію Васильовичу, за відданість своїй справі, популяризацію винахідницької, кострукторської, науково-технічної діяльності.
Психологічне розвантаження разом з МОЧАЛОВОЮ Людмилою Валентинівною на тренінгу “Психологічні кордони штучного інтелекту”.
Зустріч з Міністром освіти і науки України ЛІСОВИМ Оксеном, присвячену дискусії щодо відбудови та віднови України, створенню учнями плану та карти особистого внеску в післявоєнний розвиток України.