Головна » Статті » ЗМІ про ліцей

СПАСИБІ ЗА ЗМІСТОВНИЙ ВІДПОЧИНОК
Джерело: Освіта Чернігівщини (№7), вересень 2005р.

На адресу начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолія Заліського надійшов лист, у якому йдеться:

"Ми, учасники Міжнародної літньої мовної школи, яка була ініційована і організована Чернігівським обласним педагогічним ліцеєм для обдарованої сільської молоді і працювала на базі санаторію "Десна" з 11 по 24 серпня цього року, висловлюємо Вам щиру подяку за активну і конструктивну підтримку нашого виняткового за змістом, формою та продуктивністю педагогічного проекту. Його ключова ідея – гармонійне поєднання інтенсивного духовно-інтелектуального розвитку з оздоровлюючим відпочинком – довела свою плідність і була реалізована найефективнішим чином, оскільки ознаками діяльності школи були одухотвореність, піднесеність, взаємозбагачувальна співтворчість педагогів, вожатих і старшокласників, високий інтелектуальний рівень, змістовний активний відпочинок. Через діяльність мовних клубів (українського, російського, англійського, німецького) та творчих студій (журналістської, психологічної, театральної, літературної, хореографічної), організацію цікавих і корисних заходів, літературних, музичних, театральних вечорів, неординарних спортивних змагань і психологічних тренінгів літня мовна школа стала засобом якісного поліпшення духовного, інтелектуального та фізичного здоров'я старшокласників, студентів та дорослих, що в ній співпрацювали та відпочивали.

Наші власні відчуття і спостереження, науково-педагогічний аналіз напрацювань, думка наших київських колег та ставлення до школи з боку відпочиваючих та персоналу санаторію не залишають сумнівів, що саме такий підхід до організації дозвілля молоді, яке було і залишається гострою соціально-педагогічною проблемою, є розумною альтернативою тому болючому стану речей, коли, залишившись поза педагогічною увагою, марнотратство часу молодими людьми стає підґрунтям бездуховності і асоціальності прийдешнього покоління.

Сподіваємося і надалі на підтримку з боку органів влади, зокрема, управління освіти і науки облдержадміністрації, нашої складної, але вкрай необхідної роботи".

* * *

"Промайнуло 14 днів у нашій літній, мовній школі. У мене багато вражень, спогадів, переживань, у вас – мій лист.

По-перше, хочу звернутися до тих, котрі виховали цих прекрасних людей, які впродовж двох тижнів були мені родиною та сім'єю, тобто до педагогів, кураторів, вчителів, до директора вашого ліцею. Щиро дякую вам за ваші труд та зусилля!

Повірте, ви робите це не дарма!

По-друге, звертаюсь до ліцеїстів. Любі мої, спасибі вам за чудові дні, проведені з вами в одному таборі. Ви всі дуже талановиті, веселі, щирі та товариські, дуже прошу вас, не забувайте одне одного, пам'ятайте своє навчання в ліцеї, бо це - ваші найкращі роки".

ОЛЬГА СМОЛЕНСЬКА,
учениця гімназії м. Прилук
* * *

"... Ця школа навчила мене бути сильною, відкритою для всіх. Це, навіть, не школа, а набагато краще! Я ніколи не забуду вас. Ліцеїсти - найпривітніші в світі! Частинка мого серця – це ліцей".

КАРІНА ЗЛИВКО,
учениця ЗОШ I-III ст. №6 м. Прилук
Категорія: ЗМІ про ліцей | Додав: tkachenko (27.09.2013)
Переглядів: 623 | Теги: стаття, минуле, ЧОПЛ, ЗМІ | Рейтинг: 0.0/0