Головна » Статті » ЗМІ про ліцей

МИ - ЛІЦЕЇСТИ!
Джерело: Деснянська Правда, 8 грудня 1998 року

Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді, що функціонує на базі Чернігівського державного педагогічного університету їм. Т. Г. Шевченка, відзначив п'ятиріччя з часу заснування.

– За цей час, – каже директор ліцею Г. В. Коломієць, – його закінчили близько 250 хлопців і дівчат, і майже всі вони стали студентами - в основному Чернігівського педуніверситету. Перші наші випускники сьогодні вже п'ятикурсники.

Своє п'ятиріччя навчальний заклад відзначав... цілий тиждень. Першого дня пройшла низка заходів "ліцей-родина": першокурсники посвячувалися у ліцеїсти, влаштовано було виставку фотогазет, лунали пісні... Наступного дня, що пройшов під девізом "Освіта як стиль життя", ліцеїсти провели заходи у дитячих садках № 36 та № 76, у школі-інтернаті, середній школі № 2 та у дитячому відділенні кардіологічного центру, А ще були "День інтелекту", "День здоров'я і спорту", "День рідної мови". Словом, як і має бути у ліцеїстів – майбутніх студентів.


В. МИКОЛАЄНКО.

На знімках: у дружньому колі ліцеїстів і викладачів; біологію ліцеїстам викладає Ю. О. Карпенко, який працює в цьому навчальному закладі із перших днів його заснування. Фото О. Трубила, В. Ятченка.
Категорія: ЗМІ про ліцей | Додав: tkachenko (25.09.2013)
Переглядів: 793 | Теги: історія, стаття, ліцей, минуле, ЧОПЛ, ЗМІ | Рейтинг: 0.0/0