Головна » Статті » ЗМІ про ліцей

Чернігівський обласний педагогічний ліцей святкує своє двадцятиріччя
Джерело: сайт Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії "Сівер-центр" від 10 лютого 2014 року

 

.В обласному музично-драматичному театрі свято – обласний педагогічний ліцей відзначає іменини – двадцять років від дня заснування. Запрошені гості – випускники минулих років, найкращі студенти, їх батьки та викладачі. Директор закладу Галина Коломієць розповіла нам, що ліцей створювався як інноваційний навчальний заклад у дуже складні часи для молодої держави, і от зараз про його діяльність відомо всій області.

Найбільша гордість ліцею – це його студенти і, звичайно, випускники, яких зібрався повний зал. За підрахунками, близько тисячі педагогів області навчалися саме тут. Серед них – 56 кандидатів педагогічних наук, 15 відмінників освіти України, два лауреати премії імені Софії Русової. Близько семи десяти людей працюють за кордоном. Це – художники, представники творчої еліти… Хтось відкрив свою справу…

Також заклад порадував виставкою робіт ліцеїстів, щоб довести: творче виховання для дітей так само важливе, як і розумова праця.

На честь пам’ятної дати був організований концерт, в якому брали участь і самі студенти. Прозвучав гімн ліцею, в якому нагадується про високу мету закладу – виховати в дітей розуміння про три вищі цінності: Інтелект, Духовність, Здоров’я.

 Джерело: http://chodtrk.com.ua
Категорія: ЗМІ про ліцей | Додав: tkachenko (10.02.2014)
Переглядів: 866 | Теги: історія, ювілей, стаття, новини, ЗМІ | Рейтинг: 0.0/0