Головна » 2014 » Листопад » 24 » Звернення до Президентів світових держав
10:00
Звернення до Президентів світових держав

До Управління освіти і науки облдержадміністрації надійшов лист (переглянути/скачати) Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації з проханням підтримати звернення до президентів світових держав Паніван Анастасії, голови учнівського самоврядування Звенигородського району, текст якого схвалено на обласному засіданні Ліги старшокласників Черкаської області 11 листопада 2014 року. Це звернення було поширене на всі навчальні заклади обласного підпорядкування.

Отримавши листа, учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею з відповіддю не забарилися. На засіданні парламенту ліцею лідери учнівського самоуправління обговорили позицію Анастасії та підготували лист-підтримку. Пропонуємо усім школярам області та України прийняти сторону Анастасії та учнів ліцею у прагненні до миру у нашій країні та всьому світі!Шановна Анастасіє!

Ми ознайомилися з Вашим зверненням до Президентів світових держав. Одноголосно підтримуємо думку про те, що виклики, які постали перед українським суспільством вимагають привернення уваги усієї світової спільноти. Смерті, яких сьогодні в Україні вже тисячі, мають стати пусковим механізмом для об’єднання країн усього світу заради підтримання миру не тільки в нашій державі, але й на планеті в цілому.

Війна, яка постала на порозі мирного життя українців, торкається усіх і кожного. Діти сьогодні залишилися без батьків, сестри – без братів, а матері хоронять своїх синів. І ці сльози, які падають на українську землю, залишають у ній воронки не менші, ніж від ворожих градів.

Серед випускників нашого навчального закладу є також непрямі жертви. Чоловіка нашої випускниці 20 листопада прийняла рідна земля, залишивши тримісячну дитину без батька. Багато рідних і близьких наших учнів та педагогів знаходяться сьогодні в зоні АТО. І так важко чекати на них тут, вдома, усвідомлюючи свою слабкість і неможливість повернути ситуацію назад, у мирну, квітучу країну!

Нехай в Україні запанує цінність договорів та угод, цінність людського життя, а не грошей чи коштовностей!

Ми висловлюємо одностайну підтримку кожному Вашому слову та просимо долучити наш голос до опублікування Вашого звернення до Президентів світових держав.

Члени учнівського парламенту
Чернігівського обласного педагогічного ліцею
для обдарованої сільської молоді
Чернігівської обласної ради
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 613 | Додав: tkachenko | Теги: мир, АТО, звернення, лист | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar