Головна » Останні новини / Події» Зустріч з випускницями ліцею
08:09
Зустріч з випускницями ліцею

8 лютого учнівство другого курсу  гуманітарного профілю отримало чудову можливість зустрітися з випускницями ліцею - позитивними, відкритими та мегакрутими Юлією Ващенок, Каріною Мань (випускниці 2015 року) та Валерією Ващенок  (випускниця 2019 року).

Година спілкування була присвячена темі: «І знову в ліцейній родині». Разом з дівчатами за горнятком гарячого чаю та солодощами учні й учениці провели цікавий вечір. Гості розповіли про своє студентське життя, поділилися ліцейними спогадами. Незвичайні, дивовижні історії зачепили за душу кожного з учасників години спілкування. Учнівство з захватом слухало спогади випускниць про вчителів та веселі будні в гуртожитку. Сміялися, дивувалися та дізнались багато цікавих фактів про ліцейне життя.

"Ми дуже радіємо можливості зустрічі з випускниками ліцею. Вони, як ніхто інший, розуміють нас, можуть допомогти визначитися з майбутньою професією. Такі зустрічі надихають нас, мотивують ставати кращими та залишають теплі, приємні спогади", - такі відгуки залишила зустріч у теплому родинному колі.

Сподіваємося, що такі ініціативи будуть продовжуватися! Ми чекаємо випускників та випускниць ЧОПЛ!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 58 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar