Головна » 2016 » Вересень » 23 » Зустріч ліцеїстів з видатним кобзарем-лірником Василем Нечепою
11:28
Зустріч ліцеїстів з видатним кобзарем-лірником Василем Нечепою

Бо пам'ятайте, що на цій планеті,
відколи сотворив її пан Бог,
ще не було епохи для поетів,
але були поети для епох!

(с) Ліна Костенко

Український народ здавна славився своїми видатними митцями, які ставали поводирями нації, Мойсеями, що виводили наш народ із забуття й духовної пустелі. Саме з нагоди 160-ї річниці народження такого титана української літератури, Івана Франка, у музеї імені М.Коцюбинського 13 вересня 2016 року відбулася зустріч ліцеїстів з видатним кобзарем-лірником Василем Нечепою.

Ліцеїсти І гуманітарного мали змогу прочитати вірші зі збірки Каменяра «Зів’яле листя», що звучали неймовірно проникливо. Василь Нечепа, у свою чергу, вражав силою свого голосу і красою звуків кобзи. У виконанні митця звучали пісні на слова Івана Франка та народні пісні, записані Іваном Яковичем. Цікавими були також роздуми лірника, що вражали своєю глибиною, та його екскурс в історичне кобзарське минуле. Слід зазначити, що це 17 із 160 запланованих ним концертів, присвячених 160-літтю видатного українського поета.

Ми дуже вдячні Василеві Нечепі за цю незабутню зустріч і бажаємо йому якомога більше натхнення й вдячних слухачів з надією, що згадувати про гордість нашої країни ми будемо не тільки на уроках літератури.

Катерина Зорко,
ШТРИХ

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 316 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, поезія, лірика, Кобзар | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar