Головна » Останні новини / Події» Тепла зустріч у ліцейному колі
09:02
Тепла зустріч у ліцейному колі

У суботу, 15 січня, у колі учнів біолого-хімічного профілю відбулася щира, дружня й надзвичайно тепла  зустріч із випускником  ліцею 2010 року Олександром  Божком. Пишаємося досягненнями, особистісними здобутками юнака. Він розповідав про свій шлях становлення та професійної реалізації.

Зараз Олександр є успішним  співвласником онлайн-бізнесу та співпрацює з міжнародними організаціями здебільшого в рекламній сфері. Учні уважно слухали розповідь Олександра, бо наразі переймаються питанням професійного самовизначення. Цінними були  поради випускника ліцею щодо навчання, прийняття себе та формування  корисних звичок. Також Олександр мав змогу поспілкуватися зі своєю стипендіаткою Яковенко Маргаритою, оскільки з 2021/2022 н.р. випускник фондує стипендію педагогічного визнання для талановитх, успішних, цілеспрямованих учнів профілю, де й сам колись навчався. 

Учні були дуже раді можливості поспілкуватися з людиною,  яка вже досягла певних висот та готова поділитися своїм багажем знань. Це мотивує, надихає й нас!  Сподіваємося, що й випускники 2022 року будуть і гарним прикладом, і гордістю ліцею!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 151 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar