Головна » 2018 » Листопад » 6 » Зустріч друзів у ліцейному колі
22:35
Зустріч друзів у ліцейному колі

3 листопада зустрілися два навчальних заклади, які вже протягом 25 років працюють в інноваційному освітньому просторі, обмінюються учнями та вчителями і просто товаришують. Це Чернігівський обласний педагогічний ліцей та Русанівський ліцей міста Києва. Ця зустріч мала на меті виконати ряд надзавдань. По-перше, це обмін досвідом між двома ліцеями. Адже хоч і часто зустрічаємося, але у кожного освітнього закладу своя траєкторія: у ЧОПЛ навчаються учні на трьох профілях, а життя ліцею лежить на трьох китах – інтелект, духовність та здоров’я. Русанівський ліцей є фізико-математичним, тому пишається своїми інтелектуальними звершеннями саме у сфері цих природничих дисциплін, першістю на безлічі олімпіад та конкурсів, у тому числі ломиголовок.

Другим надзавданням було напрацювання перспектив у різних робочих групах, виходячи з інтересів педагогів. Це технологія «Перевернутий клас», група «25 кроків до успіху», розвиток емоційного інтелекту та тести ЗНО з української мови. Одна з груп шукала математичні обрії та цікавинки в цій сфері. Тож, маємо план співпраці й сподіваємося на його реалізацію.

І, нарешті, творча презентація колективів. Спільні спогади про літні школи та збори, ліцейні пісні, створення сувенірних пряників, калейдоскоп подарунків зробили цей день святковим. Завершилася зустріч педагогічних колективів екскурсією легендарним Черніговом. Сподіваємося, що уікенд, який ми провели разом, стане доброю новою-старою традицією і матиме продовження!
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 33 | Додав: tkachenko | Теги: спілкування, Русанівський ліцей, друзі, партнерство, вчитель, зустріч | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar