Головна » 2016 » Квітень » 26 » Зробимо Україну чистою. Разом!
15:39
Зробимо Україну чистою. Разом!

23 квітня в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї відбулася акція з благоустрою «Зробимо Україну чистою». Усі учні ліцею разом із вихователями та працівниками ліцею створювали атмосферу екологічності в країні Ліценія. Так, учні І та ІІ гуманітарного займалися прибиранням дворової території біля навчального корпусу та гуртожитку. А решта учнів відвідали агробіостанцію ліцею.

Волонтери та команда Чернігівського педагогічного ліцею долучилися до Всеукраїнської соціально-екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!», яку організувала громадська організація «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s do it! Word» за підтримки ряду громадських організацій. Вона проходила у Міському парку культури та відпочинку.

Волонтери ліцею допомагали з організацією акції - відповідали за реєстрацію, прийом та зважування, складування та транспортування сміття.

Варто відзначити, що команда ліцею «Natus vincere» зайняла ІІ місце у міському-конкурсі-змаганні серед шкіл «Моя екологія – моє майбутнє» у рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом». А Катерина Зорко стала амбасадором акції – вона виконала пісню «Не стидайся, то твоя земля!».

У рамках акції було проведено Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест», наймасштабніше прибирання країни та інші заходи.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 519 | Додав: tkachenko | Теги: волонтерство, зробимо Україну чистою, акція | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar