Головна » 2015 » Лютий » 4 » Злочинність до добра ніколи не доводить
13:38
Злочинність до добра ніколи не доводить
Дуже часто життя готує для нас ситуації, які потребують негайних, точних та скоординованих дій. Щоб рішення не викликали внутрішніх суперечок, треба бути обізнаними у різних сферах життя.

У вівторок 3 лютого в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї відбулася зустріч із представниками кримінальної міліції у справах дітей чергового міського відділу Хотимченко Людмилою Миколаївною, Рубаном Єгором Олександровичем та кримінальної міліції у справах дітей лінійного відділу на станції Чернігів Булан Антоніною Анатоліївною.

Представники цих служб провели бесіди з учнями з метою роз'яснення прав та обов'язків дітей у шкільний та позашкільний час.

Зустріч надзвичайно сподобалася учням, адже люди, які її провели, безпосередньо працюють з проблемними підлітками. Вони розповіли про небезпеки, що можуть очікувати на залізницях. Пояснили різницю між видами злочинів. Кожна наступна тема, яку правоохоронці намагалися розкрити, супроводжувалася прикладами з іх життя. Доволі багато учні та вчителі почули про Чернігів, як місце, де трапляються злочини. Усі ці історії спонукали задуматися над власним життям і власними проступками, якщо вони у когось були.

"Злочинність до добра ніколи не доводить", - говорили правоохоронці. Наприкінці вони дали нам цінні поради як вберегти себе, а також побажали життя, у якому ніколи не буде злочинів.

Анастасія Шрамковська, ШТРИХКатегорія: Останні новини / Події | Переглядів: 502 | Додав: tkachenko | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar