Головна » 2014 » Грудень » 22 » Зимовий букет замість ялинки
10:43
Зимовий букет замість ялинки

Зимові новорічні свята – найкраща, найважливіша подія року. До них готуються всі, їх з нетерпінням чекають і дорослі, і малі. Новорічні клопоти починаються, як правило, з пошуку красуні-ялинки. Люди вже так звикли до цього атрибуту новорічного свята, що не замислюються над тим, скільки це коштуватиме нашій природі.

Після новорічних свят кожен із нас бачить знайому картину: на смітнику – сотні мертвих ялинок, які нещодавно прикрашали оселі. Хто з нас підраховував, скільки тисяч ялинок знищується заради традиції, скільки гектарів землі залишається без зелених красунь, скільки кисню ми відбираємо від себе?

Передноворічну виставку-конкурс «Зимовий букет замість ялинки» давно започатковано в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка на кафедрі екології та охорони навколишнього середовища. В ній беруть участь студенти, учні міських шкіл та Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді – ті, хто любить живу природу, хто не байдужий до того, що ми залишимо своїм нащадкам.

Цьогорічні святкові композиції порадували творчим підходом до економічного використання природних матеріалів. Студенти та учні впевнені, що зрублені деревця не приносять стільки радості, як створені власноруч новорічні композиції. Адже готуючись до свята, створюючи поробку власними руками, людина отримує позитивні емоції та живе ними тривалий час і ділиться з іншими.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 913 | Додав: tkachenko | Теги: свято, природа, Ялинка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar