Головна » 2016 » Листопад » 30 » Зима прийшла. Хто нас зігріє?
14:26
Зима прийшла. Хто нас зігріє?

У понеділок, 28 листопада Чернігів розмірковував над питанням: "Зима прийшла: Хто нас зігріє? Дискусійний клуб проводився в рамках інформаційного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України", який спрямований на поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України. Учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею, учасники євроклубу, взяли участь в обговоренні нагального питання не тільки нашого міста, але й України в цілому.

До дискусії запросили Вікторію Давидову, радника з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні; Людмилу Максименко, начальника Управління економічного розвитку міста Чернігівської міської ради; Олександра Подгорного, керівника Центру «Доброчин»; Ігоря Подгорного, координатора проекту «Чиста земля»; місцевого координатора житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталю Висіканець та активних членів громади.

Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні, зазначила, що основна мета подібних дискусійних клубів - це живе спiлкування, активна дискусія мiж всiма зацiкавленими сторонами про серйознi та актуальні теми, такi, як енергоефективнiсть та способи енергозбереження.

Учні ліцею наголошували, що слідкують за кількістю спожитих у гуртожитку води, світла і тепла. У них діє, так званий «енергетичний патруль», ліцеїсти намагаються щоразу використовувати менше та слідкують за цим.

У підсумку більшість учасників дискусії погодилась, що насамперед відповідальність за тепло та стан житла лежить на самому власнику, а тільки потім можна розглядати стимули держави та місцевої влади у вигляді програм підтримки енергоефективності.


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 391 | Додав: tkachenko | Теги: валада, засідання, преса, зима, тепло | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar