Головна » 2013 » Лютий » 9 » Зі сторінок щоденників ліцейних вихователів ...
02:14
Зі сторінок щоденників ліцейних вихователів ...

За традицією, перша субота лютого у ліцейному календарі – свято зустрічі з випускниками минулих років.

* * *

Це святий день для студентів, випускників. Де б вони не були, а в цей день усі злітаються до затишного і надійного гніздечка, де вони змужніли, виросли духовно та інтелектуально.

Цей день відмічений червоним, бо вдома відчуваєш, як линуть з далеких доріг вихованці минулих років, і як трепетно стає від зустрічі з ними.

Цього року на фізико-математичному, починаючи з 1994 року, було гамірно, багатолюдно.

Найчисленнішим у цьому році були випуски 2008 - їм виповнилося 5 років. Гідно представили свій випуск 2010 року екс-ліцеїсти – здивували своєю кількістю та яскравістю посмішок. Свою вдячність та тепло педагогам передавали випускники за допомогою квітів та відкритих сердець. Приємно, що багато спогадів об’єднує нас із випускниками.

Так приємно й радісно було в ліцейних аудиторіях ділитися враженнями про побачене, пережите; згадувати найяскравіші картинки минулого разом з улюбленими вчителями – Л. Г. Філон та І. Б. Глінка-Єремко. Багато хто уже працює, деякі ще навчаються. Наприклад, Димченко Б., «хакер ліцею» ще студент, Олефіренко Р. працює логістом та має свою фірму по вантажоперевезенням.

Усе промайнуло швидко. А на згадку залишилися світлі спогади та фото на пам'ять. Тож прилітайте! Ми чекаємо!

Т. М. Заворотинська


* * *

У народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, скульптор у створених ним скульптурах, а педагог – у думках і справах учнів. Я щиро радію успіхам своїх випускників (а за роки моєї праці в ліцеї їх було чотири випуски), радію зустрічі з ними, це справжнє родинне свято. Приємно, що наші учні з почуттям вдячності згадують свій рідний ліцей, своїх духовних батьків – учителів, адже в кожному прожитому тут дні було щось особливе, неповторне, незабутнє, що лишає свій відбиток у душі.

Л.М. Конюша


Випускники природничого профілю 2010 та 2012 років
* * *
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 869 | Додав: tkachenko | Теги: спогади, Випускники, Зустріч випускників | Рейтинг: 2.5/2
Всього коментарів: 0
avatar