Головна » 2016 » Квітень » 12 » Здорові ми – здорова Україна!
21:40
Здорові ми – здорова Україна!

У Чернігівському обласному педагогічному ліцеї із 4 по 9 квітня відбувся традиційний Тиждень здоров'я «Здорові ми – здорова Україна». Протягом тижня на усю ліцейну родину чекали насичені, цікаві заходи. Так, щодня на годині здоров'я відбувалися спартакіади з різних видів спорту – волейболу, футболу, шашок, шахів, а у п’ятницю, 9 квітня, відбулася загальноліцейна оздоровча пробіжка «Підтримуй міцність тіла, щоб зберегти міцність духу!».


Вабили учнів активності - заняття з аеробіки «Гарна постава – основа краси фігури» та заняття з бодіфлексу «Крок до стрункого тіла», який провели вчителі ліцею – Ірина Вікторівна Мироненко та Євгенія Олександрівна Беленова. Учителі ліцею (неперевершений футболіст Дмитро Валерійович Ткаченко) та вожаті під суддівством керівника фізичної культури та спорту Валерія Анатолійовича Пустового зустрілися у футбольному поєдинку із командою ліцеїстів. Перемогли, звісно, життєвий досвід і ліцейна витримка.


Парламент ліцею організував відкриття Книги рекордів. На цей захід подали свої кандидатури учні у різних номінаціях – від «Найдовша коса ліцею» до «Жим штанги лежачи». Варто відмітити, що ці змагання за місце в Книзі були першими, але надзвичайно вдалими. Усі чемпіони обов’язково будуть висвітлені у спеціальному розділі сайту ліцею.Але найважливіше, найбільш очікуване спортивно-розважальне свято «Веселі старти «Я бравий патріот, я нашої держави син» відбулися у суботу, як своєрідне закриття тижня. Перемогу одержала команда «Яструбів» збірної біолого-хімічного профілю, але ніхто не залишився байдужим до свята спорту та гарного настрою.Протягом тижня працювала виставка стіннівок «Про них варто знати» (визначні спортсмени Чернігівщини), був організований конкурс віршованих творів «Обирай здоров'я!» та заняття «Спорт для всіх» (ігри, розваги, змагання з тенісу, шашок із вчителями).

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 392 | Додав: tkachenko | Теги: веселі старти, книга рекордів, тиждень здоров'я | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar