Головна » 2011 » Вересень » 3 » Збір «Натхнення» - 2011
01:13
Збір «Натхнення» - 2011
Традиційна зустріч у таборі «Відкриті двері» під назвою «Збір «Натхнення» - 2011 пройшла в країні Ліценія з 29 по 31 серпня. Тематично вона була присвячена проблемі «Я – екологія, культура, освіта».
Саме в цих трьох напрямках проходив кожен день збору.
Протягом трьох днів ліцеїсти мали змогу познайомитися один з одним, викладачами, ліцейним устроєм, а також проявити себе під час творчих проектів та тематичних вечорів. Не було коли сумувати під час збору і педагогам – для них Вірою Миколаївною Зоц (віце-президент громадської організації «Ліга культури») було підготовлено та проведено Круглий стіл у рамках тематики збору «Основні тенденції розвитку освіти на пострадянському просторі». У цей же час ліцеїсти ІІ курсу працювали над вибором життєвих шляхів, а першокурсники – будували школи своєї мрії.
Закінчився збір прес-конференцією адміністрації та викладачів ліцею. Питання, які підготували редакції ліцеїстів на чолі зі своїми вожатими були гідними питань на прес-конференціях провідних телеканалів країни.

Усі натхненні, веселі та стомлені водночас повернулися додому…До ліцею! Вдалого всім навчального року!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 829 | Додав: Майшев | Теги: Збір «Натхнення», «Відкриті двері» | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar