Головна » 2017 » Січень » 15 » Збір «Інтелект - 2017», або зимовий час, коли ліцей зігріває своїм теплом
23:58
Збір «Інтелект - 2017», або зимовий час, коли ліцей зігріває своїм теплом

Для активних, дієвих, креативних, розумних учнів та вчителів 10-12 січня Чернігівський обласний педагогічний ліцей відкрив свої двері. Адже саме в цей час тут проходив традиційний збір «Інтелект». Мета проведення збору – допомогти учням 9 класу області вірно обрати профіль навчання.

На зборі майбутнім ліцеїстам пропонувався цикл показових уроків з математики, фізики, хімії, біології, англійської, української мови та історії. Уроки провели кращі викладачі ліцею та ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка. Як правило, це уроки-шоу, майстер класи, уроки-бесіди та імпровізовані подорожі в країну знань, конференції. Сподіваємося, на них створилися сприятливі умови для реалізації здібностей та талантів всіх учасників, надалася змога перевірити себе з різних дисциплін.

Перевірити свої знання учні 9-х класів області змогли третього дня під час тестування з профільних предметів. 49 учасників збору «Інтелект» змогли пройти тестування та отримати сертифікати про участь у зборі. Ті з них, хто набрав 80 і більше балів, зможуть зарахувати цей результат при вступі до ліцею.

Загалом до ліцею завітали (як уже згадувалося) 49 учнів шкіл Чернігівської області. Городнянський район представили найбільше школярів – 10 учасників збору. На одного учня менше відрядив до ліцею Чернігівський район, а Менський і Корюківський райони – по 6 учасників. У кількості 1-3 школярі були представлені на зборі Козелецький, Сосницький, Бахмацький, Коропський, Куликівський, Ніжинський, Ріпкинський, Срібнянський регіони та місто Чернігів.

Окрім навчальних занять учасникам збору пропонувалася розважальна програма – ігри на знайомство, традиційні ліцейні ігри та пісні, емоційного розвантаження від психолога ліцею Наталії Нудьги. Тут свій ентузіазм та творчість проявили ліцеїсти – члени парламенту та Інформаційного центру «ШТРИХ», які завітали на збір, незважаючи на канікули А також прес-конференції – як для батьків (її провела адміністрація ліцею), так і для учнів.

Варто відмітити, що останній день збору, 12 січня, співпав по термінам проведення із заняттями дистанційної школи. Тому учасників ДНШ теж помітно побільшало.

Збір «Інтелект» відбувся. І тепер чекатимемо з нетерпінням своїх абітурієнтів під час олімпіади «Перспектива» на весняних канікулах.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 561 | Додав: tkachenko | Теги: Інтелект, зустріч, навчання, знайомство, вступ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar