Головна » 2016 » Січень » 6 » Збір «Інтелект - 2016»
21:48
Збір «Інтелект - 2016»

Напередодні Різдва обдарована молодь Чернігівської області завітала до обласного педагогічного ліцею. Адже з 4 по 6 грудня тут проходив традиційний збір «Інтелект». Мета проведення збору – допомогти учням вірно обрати профіль навчання.

На зборі майбутнім ліцеїстам пропонувався цикл показових уроків з математики, фізики, хімії, біології, англійської, української мови та історії. Уроки провели кращі викладачі ліцею та ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка. Як правило, це уроки-шоу, майстер класи, уроки-бесіди та імпровізовані подорожі в країну знань, конференції. Сподіваємося, на них створилися сприятливі умови для реалізації здібностей та талантів всіх учасників, надалася змога перевірити себе з різних дисциплін.
Саме перевірити свої знання учні 9-х класів області змогли третього дня під час тестування з профільних предметів. 43 учасники збору «Інтелект» змогли пройти тестування. Троє з них, хто набрав 80 і більше балів, зможуть зарахувати цей результат при вступі до ліцею.

Загалом до ліцею завітали (як уже згадувалося) 43 учні шкіл Чернігівської області. Менський район представили найбільше школярів – 10 учасників збору. На одного учня менше відрядив до ліцею Чернігівський район. Городянський район представили чотири учні. Також до ліцею у кількості 1-3 учні завітали представники Ріпкинського, Корюківського, Семенівського, Коропського, Щорського, Куликівського, Сосницького, Козелецького, Борзнянського, міста Чернігова (3 учасники), міста Носівка (1 учасник).

Окрім навчальних занять учасникам збору пропонувалася програма емоційного навантаження і розвантаження – ігри на знайомство, традиційні ліцейні ігри та пісні. А також прес-конференції – як для батьків (її провела адміністрація ліцею), так і для учнів. Тут свій ентузіазм та творчість проявили ліцеїсти – члени парламенту, які завітали на збір, незважаючи на канікули.


Тож, можемо сказати, що збір вдався. Із нетерпінням чекатимемо усіх, хто прагне до нових знань і відкриттів уже на дні відкритих дверей у березні. Прагніть до найкращого – і отримаєте те, на що заслуговуєте!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 548 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, абітурієнти, збір Інтелект | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar