Головна » 2015 » Січень » 6 » Збір «Інтелект-2015»
14:40
Збір «Інтелект-2015»

5-6 січня в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї відбувся традиційний збір «Інтелект». До ліцею напередодні Різдва прибули 45 дев’ятикласників області.

Гостей зустрічали ліцеїсти, які з радістю повернулися до ліцею на канікулах. Педагоги ліцею теж готувалися до знайомства з абітурієнтами. Заздалегідь і старанно підібрали нові завдання, цікаві вправи - адже це не просто традиційні заняття, а зустріч із новим поколінням учнів.

Більшість абітурієнтів представляли на зборі Менський (16 учнів), Ріпкинський (12 учнів), Чернігівський райони (5 учнів), безпосередньо прибули учні з Березни, Любеча, Ріпок, Мени. Також по 2-3 учасники збору приїхали з Бахмацького, Борзнянського, Городнянського, Куликівського та Щорського районів. Троє учнів представляли Донецький та Луганський регіон.

Протягом двох днів збору гості мали змогу відвідати заняття з фізики, математики, іноземної та української мови, світової літератури, історії, хімії та біології. Абітурієнти спілкувалися з ліцеїстами, були на зборі традиційні ігри та прес-конференція учнів. Постійний супровід забезпечив парламент ліцею – основний орган самоуправління.

За відгуками учасників збору школярі одержали задоволення від навчальних занять, змістовного спілкування з ліцеїстами, учителями, вихователями, а також отримали повну інформацію про ЧОПЛ від адміністрації ліцею, мали змогу зорієнтуватися або переконатися у виборі профілю навчання. Учасникам збору була надана можливість пройти пробне тестування.

Абітурієнти із багажем емоцій, нових вражень, питань з відповідями і без них відправилися святкувати Різдво. Але ЧОПЛ незабаром знову відкриє свої двері – 31 січня відбудуться чергові заняття Дистанційної наукової школи. Тож, сподіваємося на приємну зустріч уже в інших проектах!Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 867 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, абітурієнти, збір Інтелект | Рейтинг: 4.3/3
Всього коментарів: 0
avatar