Головна » 2013 » Листопад » 11 » Зберігаймо рідну мову!
15:43
Зберігаймо рідну мову!

7 листопада учні I гуманітарного на чолі зі своїм куратором Сидоренко Наталією Василівною відвідали бібліотеку імені Короленка, де відбулося свято, приурочене Дню української писемності та мови, яке щорічно проходить 9 листопада в день Нестора Літописця.

«Я так люблю,
Я так люблю тебе,
Моя співуча українська мова…»

Саме цими рядками зустріла нас урочиста зала. Відомо, що українська мова входить до 2-го десятка найпоширеніших. Кожен ліцеїст ще раз зрозумів, що необхідно берегти нашу калинову, солов’їну мову, цінувати, любити та вдосконалювати її. Скільки ж прекрасних віршів прочитано, скільки гарних мелодій почуто.

Організатори свята підготували приємність для ліцеїстів – запросили до себе в гості письменника, журналіста, публіциста, директора видавництва «Наша наука і культура» – Миколу Степановича Тимошика. Микола Степанович розповів про своє життя, прочитав власну статтю «А бій за вільну державу триває», що викликала масу емоцій та оплесків, показав презентацію про Івана Огієнка, професора Київського університету. Докладно розповів про нього та його життєве призначення, адже ми не повинні забувати таких видатних людей, які внесли частинку себе в історію українського народу.

Усі ліцеїсти, як один, на одному диханні спостерігали за цим дійством і були вражені. Тож нехай українська мова живе і процвітає в кожній домівці, в кожному місті та селі, а головне – в наших серцях.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 660 | Додав: tkachenko | Теги: лекція, день писемності, Похід | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar