Головна » Останні новини / Події» Завершується робота над проєктом «Сад мудрості, гармонії і любові»
09:14
Завершується робота над проєктом «Сад мудрості, гармонії і любові»

Завершується робота над проєктом «Сад мудрості, гармонії і любові».

Його ідея була вперше проголошена під час онлайн форуму випускників у лютому 2021 року. Ініціатор проєкту - Олександр Чеван, учитель світової літератури. Перші рослин для Саду - пшеницю, виноград та горіх, передали випускники 2021 року під час свята останнього дзвоника.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Три профілі працювали над його реалізацією. Гуманітарний під час літньої школи провели глибоке дослідження походження рослин в Саду Соломона й підібрали інформацію про кожну з них, учнівство біолого-хімічного профілю - розробили ділянку й висадили рослини.

І ось учні й учениці ІІ фізико-математичного профілю в рамках цього проєкту дослідили застосування QR-кодування та перспективи його використання в повсякденному житті. Це урізноманітнило навчальний процес, результатом якого стало створення QR-кодів для кожної рослини цього унікального «Саду мудрості, гармонії і любові». Тепер будь-хто має змогу дізнайся про дивовижний світ природи, глибше пізнати всю її велич та відчути себе невід'ємною частиною світової екосистеми.

Окремо вдячні випускникам і випускницям 1997 року фізико-технічного профілю: Марині Трясухо, Світлані Андарал, Сергію Васюку, Ларисі Мироненко, Тетяні Сизоненко, Володимиру Лапі, Володимиру Вітуну, Людмилі Кононович, Світлані Буші за безцінний внесок у створення саду Мудрості, Любові та Натхнення на території агробіостанції ЧОПЛ

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 61 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar