Головна » 2015 » Травень » 19 » Запланований вибір
17:14
Запланований вибір

Із 11 по 17 травня в України пройшов Тиждень планування сім′ї та збереження репродуктивного здоров’я. Учні та вчителі Чернігівського обласного педагогічного ліцею стали співорганізаторами та активними учасниками деяких заходів, що відбулися в нашому місті у рамках тижня.

У п’ятницю, 15 травня був проведений флеш-моб, у ході якого учасники складали слово «сім’я», працювала фотозона під назвою «Щаслива пара». Учасникам та всім зацікавленим роздавали інформаційні листівки та буклети з планування сім’ї, тести для закоханих. Організатори проводили бесіди та вікторини з молоддю щодо планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я.

Також, був проведений вуличний квест «Відповідальне майбутнє» серед команд чернігівських навчальних закладів. Учасники відповідали на запитання, виконували завдання та відвідали ключові установи, пов’язані із збереженням репродуктивного здоров’я та плануванням сім’ї. Команда нашого ліцею також взяла участь у квесті. Переможців нагородили солодощами та призами від організаторів.

Учасники провели свято сім’ї весело і, що важливо, корисно. Організатори ще раз нагадали всім, що єдина родина - це запорука єдиної та сильної здорової нації.

Цього ж дня біля міського палацу культури та відпочинку відбулася інформаційна акція "Попереді пестощі" після свідомого планування сім’ї". Волонтери "Міського молодіжного центру "Жменя" та ЧОПЛ поширили інформаційні буклети серед глядачів вистави "Попередні пестощі", яка відбулася у Чернігові.

16 травня в Чернігівському міському парку культури та відпочинку під час проведення Дня Європи відбувся квест для підлітків за підтримки Програми "Здоров` я жінок України". Учні ліцею взяли в ньому участь у складі збірної команди волонтерів дитячих НГО міста та перемогли.

А в неділю, 17 квітня долучилися до відзначення Міжнародного Дня пам`яті загиблих від СНІДу, організованого Всеукраїнською мережею людей, які живуть з ВІЛ/СНІД (Чернігівським відділенням). Цей день став останнім днем інформаційно-просвітницьких заходів в рамках проведення Всеукраїнського тижня репродуктивного здоров’я та планування сім`ї.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 492 | Додав: tkachenko | Теги: сім'я, Родина, молодь, квест | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar