Головна » 2012 » Листопад » 9 » Закладка плодового саду на АБС
16:19
Закладка плодового саду на АБС

31 жовтня відбулася надзвичайна подія – закладка плодового саду Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради. Сад заклали на агробіостанції ліцею в урочищі Ялівщина на честь перших випускників ліцею, який у 2013 році відзначатиме своє 20-річчя.

За ці роки ліцею вдалося створити найголовніше – поєднати зусилля громади області, батьків, вчителів і учнів в єдиному прагненні дати якісну освіту обдарованим дітям незалежно від їх фінансового та соціального стану і місця проживання.

Закладка саду стала тому підтвердженням, адже в цьому дійстві взяв участь начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Заліський Анатолій Андрійович, дирекція ліцею, а пагони були висаджені руками кращих ліцеїстів другого курсу. Саджанці яблунь, груш, черешень, абрикос надав Інститут помології імені Л.П.Симиренка Національної академії аграрних наук України за сприяння ПСП «Кіпті» та батька ліцеїстки ІІ курсу – Володимира Безнощенка.

Анатолій Андрійович Заліський на закладці саду ЧОПЛ

учасники та натхненники Всеукраїнської акції «Посади свій сад» в ліцеї

Закладка саду відбулась у рамках Всеукраїнської акції «Посади свій сад». Вона підкріплена і науково: учениця I курсу природничого профілю Марина Буренок оголосила всім присутнім тему наукової роботи, яка розробляється нею у рамках Малої академії наук.

Марина Буренок, ліцеїстка І природничого, підкріпила акцію науковою роботою «Посади свій сад»

Керівник роботи – Світлана Олександрівна Потоцька, кандидат біологічних наук, зазначила, що важливість акції в тривалості та результаті: від наукового дослідження – до плодового саду на радість майбутнім поколінням. До акції доєдналася одна із перших випускниць ліцею, тепер уже викладач, кандидат біологічних наук Світлана Володимирівна Кирієнко. Саме вона була однією із тридцяти двох перших випускників, на честь яких і висадили тридцять два плодових дерева.

У своєму виступі Анатолій Андрійович зазначив, що ідея саду дуже яскрава в педагогіці: це і сад людської душі (як у Г. Сковороди) і образ щасливого майбутнього.

Духовний куратор ліцею отець Іоан освятив сад на щастя, на добро.

Отець Іоанн освятив кожне деревце на щастя, на добро

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 846 | Додав: tkachenko | Теги: агробіостанція, Ялівщина, плодовий сад, абс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar