Головна » 2013 » Листопад » 8 » Захисти себе від ВІЛ
15:06
Захисти себе від ВІЛ

Із 4 по 7 листопада молоді педагоги ліцею Катерина Гальцева та Антоніна Федорченко мали змогу взяти участь у Всеукраїнському тренінгу для регіональних тренерів з методики викладання курсу «Захисти себе від ВІЛ», який проходив у Києві.

Згідно реєстраційного списку учасниками тренінгу було представлено 27 регіонів України. Тож, одним із надбань можна вважати розширення контактів для спілкування, адже учасниками виявилися небайдужі до проблем навчально-виховного процесу загалом, креативні особистості.

Основними завданнями тренінгу було ознайомлення учасників з метою, завданнями і процедурами роботи на тренінгу, створення сприятливої психологічної атмосфери, ознайомлення учасників з актуальними проблемами ВІЛ/СНІД. Оскільки тематикою тренінгу визначилася концепція курсу «Захисти себе від ВІЛ», то левову частку часу тренери присвятили саме концепції, структурі, змісту навчального курсу, його методологічним засадам та шляхам впровадження у навчальних закладах.

Кожен із учасників тренінгу зміг особисто провести одне чи двоє тренінгових занять, які входять до програми курсу. Усі учасники без винятку збагатили свої методичні скриньки різноманітними вправами навчального, розвивального, креативного, релаксаційного характеру. Чотири дні промайнули швидко, адже були насиченими та творчо-багатими.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 1208 | Додав: tkachenko | Теги: ВІЛ, семінар, тренінг | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar