Головна » 2020 » Квітень » 18 » З Великоднем!
08:48
З Великоднем!
БЕЗЦІННІ МОЇ КОЛЕГИ! БЛИСКУЧІ НАШІ УЧНІ І ВИПУСКНИКИ! ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Щиро вітаю вас зі світлим святом ВЕЛИКОДНЯ! Бажаю здоров'я, віри і непереборного прагнення зробити життя кращим!

Величне свято ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО планетарне людство зустрічає у надзвичайних умовах виклику! Ми всі виявились в однакових умовах і маємо разом перейматись нашим майбутнім - зберегти психічне і фізичне здоров'я наших дітей і своє! Я дякую всім учасникам освітнього процесу ліцею за те, що ми гідно прийняли виклик епохи! За те, що ліцейна родина залишилась вірною сповідуваним цінностям і настановам, істинність яких ми перевірили у непростих умовах сьогодення!

Дорогі члени ліцейної родини, ми не бачились з вами реально вже більше місяця, живучи в умовах карантину! Карантин – це не канікули, це відповідальність і самоорганізація! Але і карантин теж закінчиться і ми з вами обов”язково зустрінемось! Ц е буде неймовірна зустріч! МИ побачимо, як ВСІ ЗМІНИЛИСЬ! Ми навчились цінувати найпростіші речі! Ми перестали поспішати! У наших серцях з”явилось вільне місце і ми можемо заповнити його всім найкращим: почуттями, рідними, планами, краєвидами, книгами, садом… Звичайно, ми станемо мудрішими, добрішими, людянішими! Зробимо своє життя і життя планети Земля чистішим, досконалішим, відповідальнішим!

ШАНУЙМОСЯ! ВІРИМО! ПРАГНЕМО!

Г.В. Коломієць
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 58 | Додав: tkachenko | Теги: свято, Родина, вітання, Великодень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar