Головна » Останні новини / Події» З ДОБРОМ У СЕРЦІ СТВОРЮЄМО КРАСУ
13:17
З ДОБРОМ У СЕРЦІ СТВОРЮЄМО КРАСУ

Хто садить дерева, той благословен! Випускники 1997 року (Трясухо М.; Могилевець С.; Васюк С.; Кравченко Л.;  Мороз Т.; Лапа В.; Вітун В.; Триус Л.) фізико-технічного профілю долучилися до завершення формування ліцейного проєкту «Саду Мудрості, любові і гармонії».

24 жовтня 2021 р. на території Дитячого ботанічного саду/Агробіостанції випускники ліцею (Могилевець С. та Трясухо М. з чоловіком Асадчим Р. із своїми дітьми) висадили саджанці різних сортів рослин (яблуні, троянд, лаванди, тюльпанів, крокусів) разом з адміністрацією ліцею: директором – Коломієць Г.В., заступником директора з виховної роботи  – Коваленко Н.І. й керівником навчальних практик з біології  – Потоцькою С.О.

У рамках ліцейного проєкту «Саду Мудрості, любові і гармонії» було залучено під час літньої екологічної школи освітню громаду 3-х профілів ліцею (біолого-хімічного, гуманітарного та фізико-математичного профілів) та вчителів, кураторів і батьків.

Осінь на території Дитячого ботанічного саду ліцею захоплює красою різноманіття барв природи та надає можливість поєднати корисну справу, як це зробили наші випускники з відпочинком у колі ліцейної  родини.

Вдячність випускникам ліцею за те, що завжди поруч у розбудові оази Дитячого ботанічного саду/Агробіостанції серед природного ландшафту РЛП «Ялівщина», що забезпечує збалансованість, цілісність й цілеспрямованість екологічної освіти молоді ЧОПЛ і всієї Чернігівської області.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 49 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar