Головна » 2020 » Травень » 20 » Вступ до ліцею 2020! До уваги випускників 9-х класів загальноосвітніх шкіл сільської місцевості Чернігівської області та їх батьків!
15:14
Вступ до ліцею 2020! До уваги випускників 9-х класів загальноосвітніх шкіл сільської місцевості Чернігівської області та їх батьків!
Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді оголошує набір учнів на 2020-2021 н.р. за такими профілями навчання:
(оновлено 20.05.2020 р.)

- фізико-математичний (профільні предмети навчального плану - фізика та математика);
- біолого-хімічний (профільні предмети навчального плану - хімія та біологія);
- гуманітарний (спеціальність "Філологія", профільний предмет навчального плану - англійська мова, спеціальність "Історія і право", профільні предмети навчального плану - всесвітня історія, історія України).

Перелік документів, які подають абітурієнти:
1. Заява батьків (або осіб, які їх заміняють) про зарахування їх дитини до складу учнів ліцею (оформлюється на місці). Завантажити зразок заяви: ЗАЯВА
2. Свідоцтво про закінчення 9 класів загальноосвітньої школи з додатком (оригінали).
3. Копія свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу (ІD-картка).
4. Ідентифікаційний код (копія).
5. Копії дипломів, грамот інших документів, які підтверджують здібності учнів з обраного профілю.
6. Довідка про склад сім'ї за місцем проживання батьків.
7. Медичні довідки 086-0, 086-1/о (з указаною групою з фізкультури) та довідка про щеплення (форма 063/0).
8. 8 фотокарток (розмір 3х4).
9. Папка-швидкозшивач та 5 файлів формату А4.

Особливу увагу приймальна комісія звертатиме на оформлені портфоліо абітурієнтів, що складаються з грамот, дипломів, свідоцтв (у копіях), інших документів і матеріалів, які підтверджують досягнення молодої людини в різних сферах життєдіяльності, насамперед стосовно обраного профілю.

Витяг з Правил прийому на 2020/2021 н.р.

Перевагу (пільгові умови) у зарахуванні до ліцею мають учасники Міжнародних олімпіад, переможці ІІІ та учасники ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад поточного року з предметів, які є профільними для даного напряму, переможці ІІ та учасники ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України поточного року (з відповідного предмета), учні-випускники 9-х класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою, випускники Дистанційної наукової школи, які показали високі результати у випускному тестуванні.

Учасники Міжнародних олімпіад, переможці ІІІ та учасники ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад поточного року з предметів, які є профільними для даного напряму, переможці ІІ та учасники ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України поточного року (з відповідного предмета), звільняються від складання іспиту з відповідного предмета з виставленням максимальної кількості балів (100) до екзаменаційного листа і можуть бути зараховані до ліцею без вступних випробувань за рішенням Приймальної комісії.

Учні-випускники 9-х класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою, мають право вступу до ліцею за результатами співбесіди з профільного предмета з виставленням до протоколу максимальної кількості балів. Якщо за результатами співбесіди учень не отримує рекомендацію до зарахування, він може брати участь у конкурсних випробуваннях на загальних умовах.

Випускники дистанційної наукової школи (ДНШ), які у випускному тестуванні показали результати 80 і вище балів, автоматично зараховуються до ліцею. Учні, які показали результати 60-70 балів, звільняються від складання іспитів з відповідного предмета за бажанням згідно із заявою батьків або осіб, які їх заміняють. Кількість балів за згоди виставляється до екзаменаційного листа.

Особливі умови при вступі мають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти учасників АТО, діти переселенців з тимчасово окупованої території України та районів зони АТО. Приймальна комісія рекомендує їх до зарахування за умови позитивного складання вступних іспитів (не менше 30% конкурсних балів).

До ліцею можуть бути зараховані діти викладачів та співробітників ліцею, якщо пройдуть конкурсні випробування. Для цієї категорії абітурієнтів виділяється квота місць, яка складає не більше 3% від оголошеного набору.

Діти, які не з'явилися на конкурсне випробування без поважних причин, до наступних випробувань не допускаються.

Діти, які не з’явилися на конкурсне випробування з поважних причин (хвороба, смерть близьких, стихійне лихо тощо), подають відповідну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторних конкурсних випробуваннях, терміни проведення яких визначає директор ліцею.


08 та 29 червня 2020 року приймальна комісія не працюватиме у зв'язку з державними святами


Прийом документів триватиме з 11 травня до 14 червня 2020 року (І етап)
та з 15 червня до 03 липня 2020 року (ІІ етап)

Детальніше про прийом документів
І етап (з 11 травня до 14 червня)
До приймальної комісії варто надіслати такі документи:
- заяву батьків або осіб, які їх заміняють, про зарахування до складу учнів ліцею;
- копію свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (ID-картка);
- копії дипломів, грамот, інших документів, які підтверджують здібності учнів з обраної спеціалізації.
Як надіслати:
1) “Укрпошта” – 14017, м. Чернігів, вул. Івана Мазепи 4а, Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради.
2) “Нова Пошта”: м. Чернігів, відділення №7, проспект Миру 50, приймальна комісія ЧОПЛ;
м. Чернігів, відділення №13, ТЦ «Мегацентр», проспект Миру 49, приймальна комісія ЧОПЛ.
3) На електронну адресу ліцею (chopl-сn@ukr.net – електронна поштова адреса).
ІІ етап (з 15 червня до 3 липня)
Після завершення карантину надати приймальній комісії повний пакет оригіналів відповідних документів згідно з Правилами прийому на 2020/2021 н.р.

Вступні іспити будуть проходити з 06 до 10 липня 2020 року:
Гуманітарний профіль:
Спеціальність "Філологія": англійська мова
Спеціальність "Історія і право": історія України

Біолого-хімічний профіль: хімія

Фізико-математичний профіль: математика

Співбесіди, перелік тем та критерії оцінювання з профільних предметів згідно пунктів 7 та 12 "Правил прийому до ЧОПЛ на 2020-2021 н.р.":
Гуманітарний профіль:
Спеціальність "Філологія": англійська мова переглянути
Спеціальність "Історія і право": історія України переглянути

Біолого-хімічний профіль: хімія переглянути

Фізико-математичний профіль: математика переглянути

Оголошення результатів про зарахування - 10 липня 2020 року.

З 30 червня до 03 липня 2020 року працюватимуть підготовчі курси. Вартість курсів та реквізити на оплату з’являться пізніше.
Приймальна комісія працює з 09.00 до 15.00 без перерв, окрім вихідних (субота, неділя) та святкових днів 08.06 та 29.06, за адресою: м.Чернігів, вул. Івана Мазепи (Щорса), 4-А (тролейбуси 1, 4, 5, 6, зупинки «Міська лікарня» №1, «Інститут геологорозвідки»).

Телефони для довідок:

(0462)60-42-06 Коломієць Ганна Василівна, директор ліцею;

(0462)67-10-10 Сердюк Галина Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи;

Чекаємо учнів, які мають підвищені освітні запити і мріють змінити своє життя на краще!


Детально ознайомитися з правилами прийому до Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради можна за посиланням «ЗАВАНТАЖИТИ»
РОЗКЛАД ПІДГОТОВЧИХ КУРСІВРОЗКЛАД ВСТУПНИХ ІСПИТІВ


~Коротка довідка про ліцей~

Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді – це загальноосвітній профільний навчальний заклад інноваційного типу, який забезпечує рівний доступ до якісної освіти учням області, є одним із яскравих культурно-освітніх центрів регіону і експериментальним майданчиком для розробки, апробації і впровадження новітніх педагогічних технологій.

До викладання у ліцеї і організації змістовного творчо-розвивального дозвілля ліцеїстів залучаються талановиті вчені і викладачі вищої школи, митці журналісти, творчі педагоги не тільки Чернігова, а й Києва та інших міст України і зарубіжжя. Серед них чимало кандидатів наук, доцентів, членів національних спілок – письменників, художників, журналістів. У розпорядженні вчителів 4 кабінети, обладнані інтерактивними дошками.

Для проживання ліцеїстів наданий затишний, зручний і перфектний у естетичному та санітарно-гігієнічному відношеннях гуртожиток з високим художньо-інтер’єрним рівнем приміщень та їх якісним технічним забезпеченням. Учні мешкають у кімнатах, розрахованих на дві та на чотири людини. В блоці дві кімнати, душова і туалет. Не дивлячись на те, що діти забезпечені трьохразовим харчуванням, у них є можливість готувати власні улюблені страви на кухнях, які знаходяться на кожному поверсі.

Учні забезпечуються повноцінним безкоштовним трьохразовим харчуванням. Протягом усього року в раціоні вітаміни, фрукти та соки.

За станом здоров’я учнів здійснюється ретельний і безперервний кваліфікований медичний догляд двома досвідченими лікарями та медичною сестрою.

Дозвілля ліцеїстів є насиченим, змістовним, різнобарвним і педагогічно вивіреним. В ліцеї працюють музична (гітара, фортепіано, бандура), хореографічна, театральна студії, клуб бардівської пісні, фотостудія та ін.

Отримавши ґрунтовні знання, випускники ліцею мають реальну можливість вступити до будь-якого найпрестижнішого навчального закладу України, про що свідчить статистика. Серед студентів Києво-Могилянської Академії, Національного університету імені Т.Шевченка, Національного медичного університету імені О.Богомольця, Харківського національного авіаційного університету тощо чимало колишніх учнів ЧОПЛ. Кілька випускників ліцею отримують вищу освіту за кордоном.
Категорія: Актуально / Офіційно | Переглядів: 7732 | Додав: tkachenko | Теги: абітурієнт, втсуп, ЧОПЛ, навчання, тестування | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar