Головна » 2019 » Квітень » 25 » Вступ до ліцею 2019! До уваги випускників 9-х класів загальноосвітніх шкіл сільської місцевості Чернігівської області та їх батьків!
15:14
Вступ до ліцею 2019! До уваги випускників 9-х класів загальноосвітніх шкіл сільської місцевості Чернігівської області та їх батьків!
Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді оголошує набір учнів на 2019-2020 н.р. за такими профілями навчання:
(оновлено 23.04.2019р.)

- фізико-математичний (профільні предмети навчального плану - фізика та математика);
- біолого-хімічний (профільні предмети навчального плану - хімія та біологія);
- гуманітарний (спеціальність "Філологія", профільний предмет навчального плану - англійська мова, спеціальність "Історія і право", профільні предмети навчального плану - всесвітня історія, історія України).

Перелік документів, які подають абітурієнти:

1. Направлення відділу органів місцевого самоврядування.
2. Свідоцтво про закінчення 9 класів загальноосвітньої школи з додатком (оригінали).
3. Копії дипломів, грамот, інших документів, які підтверджують здібності учнів з обраної спеціалізації.
4. Копію свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (ID-картка).
5. Довідка про склад сім'ї за місцем проживання батьків.
6. Медичні довідки за формами №086/о, №086-1/о (з указаною групою з фізкультури) та довідка про щеплення (форма 063/0).
7. 8 фотокарток (розмір 3х4).
8. Папка-швидкозшивач та 5 файлів формату А4.
9. Заяву батьків або осіб, які їх заміняють, про зарахування до складу учнів ліцею.

Особливу увагу приймальна комісія звертатиме на оформлені портфоліо абітурієнтів, що складаються з грамот, дипломів, свідоцтв (у копіях), інших документів і матеріалів, які підтверджують досягнення молодої людини в різних сферах життєдіяльності, особливо щодо обраного профілю.

Витяг з Правил прийому на 2019/2020 н.р.

Перевагу (пільгові умови) у зарахуванні до ліцею мають учасники Міжнародних олімпіад, переможці ІІІ та учасники ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад поточного року з предметів, які є профільними для даного напряму, переможці ІІ та учасники ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України поточного року (з відповідного предмета), переможці ІІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, учні-випускники 9-х класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою, призери ліцейної олімпіади «Перспектива», випускники Дистанційної наукової школи, які показали високі результати у випускному тестуванні.

Учасники Міжнародних олімпіад, переможці ІІІ та учасники ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад поточного року з предметів, які є профільними для даного напряму, переможці ІІ та учасники ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України поточного року (з відповідного предмета), переможці ІІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, призери ліцейної олімпіади «Перспектива», нагороджені Дипломом довіри ЧОПЛ, звільняються від складання іспиту з відповідного предмета з виставленням максимальної кількості балів (100) до екзаменаційного листа.

Учні-випускники 9-х класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою, звільняються від одного випробування (окрім профільного предмета) на вибір вступника з виставленням до протоколу максимальної кількості балів.

Випускники Дистанційної наукової школи, які у випускному тестуванні показали результати вище 80 балів, звільняються за бажанням від складання іспитів з відповідного предмета з виставленням одержаної при випускному тестуванні кількості балів до екзаменаційного листа за умови, якщо відвідування занять складає не менше 75%.

Особливі умови при вступі мають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти учасників АТО, діти переселенців з тимчасово окупованої території України та районів зони АТО. Приймальна комісія рекомендує їх до зарахування за умови позитивного складання вступних іспитів (не менше 30% конкурсних балів).

До ліцею можуть бути зараховані діти викладачів та співробітників ліцею, якщо пройдуть конкурсні випробування. Для цієї категорії абітурієнтів виділяється квота місць, яка складає не більше 3% від оголошеного набору.

Діти, які не з'явилися на конкурсне випробування без поважних причин, до наступних випробувань не допускаються.

Діти, які не з’явилися на конкурсне випробування з поважних причин (хвороба, смерть близьких, стихійне лихо тощо), подають відповідну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторних конкурсних випробуваннях, терміни проведення яких визначає директор ліцею.


17 та 28 червня 2019 року приймальна комісія не працюватиме у зв'язку з державними святами


Прийом документів триватиме з 01 червня до 05 липня 2019 року

Вступні іспити у формі комп’ютерного тестування та зарахування до ліцею проходитимуть з 08 до 12 липня 2019 року:

Гуманітарний профіль:
Спеціальність "Філологія": англійська мова (профільний предмет), співбесіда з англійської мови (в усній формі), українська мова або історія України.
Спеціальність "Історія і право": історія України (профільний предмет), українська мова або іноземна мова.

Біолого-хімічний профіль: хімія (профільний предмет), біологія або математика.

Фізико-математичний профіль: математика (профільний предмет), фізика або українська мова.

Іспит з непрофільного предмету учень обирає на свій розсуд.

З 01 липня до 05 липня 2019 року працюватимуть підготовчі курси.
Приймальна комісія працює з 09.00 до 15.00 без перерв, окрім вихідних (субота, неділя) та святкових днів 17.06 та 28.06, за адресою: м.Чернігів, вул. Івана Мазепи (Щорса), 4-А (тролейбуси 1, 4, 5, 6, зупинки «Міська лікарня» №1, «Інститут геологорозвідки»).

Телефони для довідок:

(0462)60-42-06 Коломієць Ганна Василівна, директор ліцею;

(0462)67-10-10 Сердюк Галина Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи;

Чекаємо учнів, які мають підвищені освітні запити і мріють змінити своє життя на краще!


Детально ознайомитися з правилами прийому до Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради можна за посиланням «ЗАВАНТАЖИТИ»
РОЗКЛАД ПІДГОТОВЧИХ КУРСІВ


РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

БУДЕ РОЗМІЩЕНО ПІЗНІШЕ

~Коротка довідка про ліцей~

Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді – це загальноосвітній профільний навчальний заклад інноваційного типу, який забезпечує рівний доступ до якісної освіти учням області, є одним із яскравих культурно-освітніх центрів регіону і експериментальним майданчиком для розробки, апробації і впровадження новітніх педагогічних технологій.

До викладання у ліцеї і організації змістовного творчо-розвивального дозвілля ліцеїстів залучаються талановиті вчені і викладачі вищої школи, митці журналісти, творчі педагоги не тільки Чернігова, а й Києва та інших міст України і зарубіжжя. Серед них чимало кандидатів наук, доцентів, членів національних спілок – письменників, художників, журналістів. У розпорядженні вчителів 4 кабінети, обладнані інтерактивними дошками.

Для проживання ліцеїстів наданий затишний, зручний і перфектний у естетичному та санітарно-гігієнічному відношеннях гуртожиток з високим художньо-інтер’єрним рівнем приміщень та їх якісним технічним забезпеченням. Учні мешкають у кімнатах, розрахованих на дві та на чотири людини. В блоці дві кімнати, душова і туалет. Не дивлячись на те, що діти забезпечені трьохразовим харчуванням, у них є можливість готувати власні улюблені страви на кухнях, які знаходяться на кожному поверсі.

Учні забезпечуються повноцінним безкоштовним трьохразовим харчуванням. Протягом усього року в раціоні вітаміни, фрукти та соки.

За станом здоров’я учнів здійснюється ретельний і безперервний кваліфікований медичний догляд двома досвідченими лікарями та медичною сестрою.

Дозвілля ліцеїстів є насиченим, змістовним, різнобарвним і педагогічно вивіреним. В ліцеї працюють музична (гітара, фортепіано, бандура), хореографічна, театральна студії, клуб бардівської пісні, фотостудія та ін.

Отримавши ґрунтовні знання, випускники ліцею мають реальну можливість вступити до будь-якого найпрестижнішого навчального закладу України, про що свідчить статистика. Серед студентів Києво-Могилянської Академії, Національного університету імені Т.Шевченка, Національного медичного університету імені О.Богомольця, Харківського національного авіаційного університету тощо чимало колишніх учнів ЧОПЛ. Кілька випускників ліцею отримують вищу освіту за кордоном.
Категорія: Актуально / Офіційно | Переглядів: 3649 | Додав: tkachenko | Теги: абітурієнт, втсуп, ЧОПЛ, навчання, тестування | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar