Головна » 2020 » Травень » 21 » Вступ 2020! Співбесіди, перелік тем та критерії оцінювання з профільних предметів згідно пунктів 7 та 12 правил прийому до ЧОПЛ
09:53
Вступ 2020! Співбесіди, перелік тем та критерії оцінювання з профільних предметів згідно пунктів 7 та 12 правил прийому до ЧОПЛ
Співбесіди, перелік тем та критерії оцінювання з профільних предметів згідно пунктів 7 та 12 "Правил прийому до ЧОПЛ на 2020-2021 н.р."

Пункт 7 "Правил прийому до ЧОПЛ на 2020-2021 н.р."

7. Вступні випробування проводяться у формі комп’ютерного тестування (за умови карантину забезпечується можливість складання профільного іспиту в режимі онлайн) . Оцінювання навчальних досягнень абітурієнтів на вступних іспитах здійснюється за 100-бальною системою. Результати позначаються числами від 1 до 100. Оцінювання ґрунтується на позитивному принципі, що передбачає врахування рівня досягнень учня, а не ступеня його невдач. При визначенні рівня навчальних досягнень абітурієнтів ураховуються якість знань (повнота, глибина, системність і гнучкість), сформованість загальнонавчальних та предметних компетенцій, рівень володіння розумовими операціями.

Іспит з англійської мови, окрім комп’ютерного тестування, передбачає проведення співбесіди з абітурієнтами для визначення рівня сформованості навичок говоріння. Співбесіда з англійської мови є обов’язковою для всіх категорій вступників (загальні та пільгові умови вступу). Звертається увага на змістовність мовлення, словниковий запас, граматичні структури, інтонацію та вимову. Усне випробування оцінюється за 12-бальною шкалою (відповідно до критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів). Оцінка за 12-бальною шкалою автоматично переводиться у 60-бальну шкалу з використанням коефіцієнта «5».

Пункт 12 "Правил прийому до ЧОПЛ на 2020-2021 н.р."

12.Учні-випускники 9-х класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою, мають право вступу до ліцею за результатами співбесіди з профільного предмета з виставленням до протоколу максимальної кількості балів. Якщо за результатами співбесіди учень не отримує рекомендацію до зарахування, він може брати участь у конкурсних випробуваннях на загальних умовах.


Співбесіди, перелік тем та критерії оцінювання з профільних предметів згідно пунктів 7 та 12 "Правил прийому до ЧОПЛ на 2020-2021 н.р.":
Гуманітарний профіль:
Спеціальність "Філологія": англійська мова переглянути
Спеціальність "Історія і право": історія України переглянути

Біолого-хімічний профіль: хімія переглянути

Фізико-математичний профіль: математика переглянути
Категорія: Актуально / Офіційно | Переглядів: 553 | Додав: tkachenko | Теги: екзамен, співбесіда, навчання, вступ, критерії | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
avatar