Головна » 2019 » Грудень » 15 » Всеукраїнський тиждень права
14:03
Всеукраїнський тиждень права

13 грудня для ліцеїстів І курсу біолого-хімічного профілю на базі Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді в рамках Всеукраїнського тижня права була організована зустріч із заступником начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарстваЄленичем Володимиром Дмитровичем, головним спеціалістом відділу лісового господарства – Перев’язко Володимиром Степановичем, головним спеціалістом, юрисконсультом – Темнюк Оксаною Валеріївною.

У ході заходу проведено інформування ліцеїстів про стан, особливості і перспективи ведення лісового та мисливського господарства у Чернігівській області, окреслено права, обов’язки та правила користування лісами і лісовими ресурсами. Особливе зацікавлення у дітей викликало обговорення питань відтворення лісу, охорони популяцій рослин і тварин, які знаходяться на межі зникнення, правової відповідальності за порушення законодавства у галузі лісівництва. З огляду на наближення новорічних свят, окремо розглянуто поетапність вирощування, маркування, постачання і подальшого відновлення посадок Ялини європейської та Сосни звичайної в умовах Чернігівського Полісся.

Наостанок гості, в якості подарунків, презентували дітям тематичні календарі, блокноти і літературу науково-популярного змісту.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 23 | Додав: tkachenko | Теги: природа, навчання, права, зустріч, захід | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar