Головна » 2015 » Квітень » 7 » Всеукраїнський суботник
09:47
Всеукраїнський суботник

Починаючи з квітня по всій Україні проходить Всеукраїнська акція «За чисте довкілля».

4 квітня 2015 року дружньою родиною трудовий колектив та учні на чолі з директором Коломієць Г.В. Чернігівського обласного педагогічного ліцею взяли участь у щорічному Всеукраїнському суботнику. Мета заходу – створи красу навколо себе, надає можливість кожному зробити свій добровільний і посильний внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації на благо майбутнього нашої України.

Дружно та завзято взялися за прибирання з самого ранку, суботник для працівників розпочався о 9.00, учні долучилися о 15.00. Роботи було вдосталь: очистити від сухого гілля та листя територію навчально–дослідної ділянки (агробіостанції), яка знаходиться в регіональному ландшафтному парку «Ялівщина», висадити клумби, прополоти навколо пристовбурових кругів екзотичних рослин (колекційний фонд налічує 125 видів деревних, понад 600 видів трав’янистих рослин) та підготувати ділянку до проходження навчальних практик.


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 763 | Додав: tkachenko | Теги: За чисте довкілля, агробіостанція, довкілля, суботник, абс | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
avatar