Головна » 2016 » Березень » 4 » Всеукраїнський конкурс «Соняшник» відбувся!
17:02
Всеукраїнський конкурс «Соняшник» відбувся!

Мова – це серце нації і душа народу. А для нас, українців, вона єдина й безцінна, адже мова народна — це золотий запас, з якого ми виростаємо, яким живемо, завдяки якому маємо право милуватися й пишатися рідним краєм.

3 березня 2016 року відбулася VІІ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», у якій другий рік поспіль беруть участь учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді. У 2016 році учасниками стали 30 ліцеїстів. Завдання, запропоновані учням 10-11 класу, були розраховані на міцні знання, загальний інтелект учня, його ерудицію та «філологічне чуття». Важливо сформувати в старшокласників зацікавленість україністикою, перевірити знання на рівні шкільної програми і поза її межами, а також кмітливість, логічність і критичність мислення. Ліцеїсти із задоволенням виконували конкурсні завдання. Сподіваємося, що досвід участі в грі буде корисним випускникам, а результати виправдають наші очікування!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 377 | Додав: tkachenko | Теги: українська мова, соняшник, конкурс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar