Головна » 2011 » Травень » 14 » Всеукраїнська естафета «Нові горизонти української школи» у ліцеї
10:27
Всеукраїнська естафета «Нові горизонти української школи» у ліцеї
У рамках проведення Всеукраїнської естафети педагогічних інновацій «Нові горизонти української школи» 19-21 квітня 2011 року в Чернігівській області перебувала делегація працівників управління освіти і науки Запорізької області, очолювана заступником начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Віктором Миколайовичем Захарчуком.
У роботі також взяла участь головний спеціаліст Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Олена Петрівна Ішутінова. Ця естафета має на меті вивчення та впровадження у практику інноваційних форм роботи у загальній середній та дошкільній освіті.
Під час перебування у Чернігові делегація відвідала обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді, де учасники познайомилися із системою пошуку, відбору та роботи з обдарованою сільською молоддю. Головною темою зустрічі стала система такої роботи в рамках проектів, що реалізовуються ліцеєм. Неабиякий інтерес у гостей викликали проекти «Перспектива», «Культурна поліфонія», «Школа здоров’я». Надзвичайно важливими та перспективними доробками відмічено діяльність дитячої психологічної служби, ліцейної наукової академії «ВЄДІ» та агробіостанції, зокрема проведення еколого-краєзнавчих практик.

«Відвідування ліцею, знайомство з накопиченим досвідом закладу щодо пошуку, відбору та роботи з обдарованою сільською молоддю справило позитивне враження на учасників Всеукраїнської естафети», - зазначено у листі управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, направленому на адресу ліцею за підсумками візиту. Разом з тим у документі висловлено подяку колективу ліцею та його директору Галині Василівні Коломієць за високий організаційно-методичний рівень та належну підготовку даного заходу.

Протягом квітня – травня в естафеті візьмуть участь усі регіони країни. Освітяни передадуть до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Всеукраїнську Книгу педагогічних інновацій, у якій, сподіваємось, чільне місце займе досвід нашого ліцею.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 853 | Додав: Майшев | Теги: навчання, всеукраїнська естафета | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar