Головна » 2015 » Травень » 8 » Вони пішли, щоб повернутися
13:08
Вони пішли, щоб повернутися

Пам'ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, із тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над нацизмом.

У четвер, 7 травня у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї відбувся тематичний вечір з нагоди 70-річчя Великої Перемоги «Вони пішли, щоб повернутися». Учні І курсу фізико-математичного профілю зібрали усіх задля того, щоб ще раз пригадати ті страшні роки, і сказати усім прості речі: ми пам’ятаємо!

Вечір був сповнений яскравих, цікавих і, водночас, трагічних моментів, пісень, що уславили подвиг справжніх героїв. Аліна Федюк виконала пісню «Перемога», а Анна Шаповал – дві прекрасні композиції про героїзм солдатів тієї страшної війни. Станіслав Першин, концертмейстер ліцею, заспівав традиційну пісню «Журавлі».

Серед тих, хто йшов дорогами війни, були й односельчани учнів. Дмитро Нагорний пригадав про своїх родичів – синів прабабусі Миколу та Михайла Пантеліїв. Усіх вразив подвиг Миколи – він убив 11 німців, але помер від кулі дванадцятого. Павло Ходот із Ладинки розповів про героїзм монітора «Смоленск». Ольга Рогова розказала історію своєї родини. У селі Кувечичі родину хірурга, який лікував наших солдат, німецькі окупанти катували і розстріляли. Маленьку донечку заховали сусіди. Вона дивом вижила. Тепер це бабуся Олі.

Цього року у нашій країні з нагоди 70-тої річниці перемоги над нацизмом пропонується гасло «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 661 | Додав: tkachenko | Теги: свято, тематичний вечір, Перемога | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar