Головна » 2014 » Березень » 4 » Волонтерство без обмежень
18:09
Волонтерство без обмежень

Цьогорічна зима виявилася морозною для ліцеїстів, проте саме вона була плідною в роботі нашого волонтерського колективу. Мороз не злякав юних сміливців – вони йшли вперед, щоб робити добрі справи.

«Допомагати може кожен» - саме під таким гаслом діють волонтери євроклубу ЧОПЛ.

Початок зими співпадає з закінченням фестивалю документального кіно “DocuDays” в Чернігові. За сприяння волонтерів, усі бажаючі мали змогу переглянути унікальні документальні фільми про права людини, адже до програми цьогорічного Мандрівного фестивалю увійшли фільми-переможці 10-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини, який відбувся у Києві, а також - фільми - призери найвідоміших міжнародних кінофестивалів документального кіно.

У кінці грудня для дітей-інвалідів був проведений концерт, у якому взяли участь волонтери, команда ДПС, парламент ліцею. Увазі юних глядачів був представлений веселий концерт із піснями, казками, іграми і, звичайно ж, з подарунками. Гості теж взяли участь у дійстві, порадували публіку піснями та віршами.

Нещодавно волонтери започаткували програму так званої адресної допомоги молоді та дітям прикутим до ліжка.

Першим учасником програми став молодий хлопець Дмитро Бруй. Діма з народження обмежений в комунікації та пересуванні, але завжди життєрадісний та готовий до щирого теплого спілкування. Хто як не він може краще зрозуміти важливість простої людської уваги та щирої посмішки цінність яких неможливо обмежити. Адресна допомога волонтерів не обмежується звичайним спілкуванням з Дмитром, ліцеїсти-майбутні педагоги готують для хлопця цікаві розвивальні заняття та реабілітаційні вправи.

Результат такої співпраці був неочікуваним…

Дмитро, який і сам потребує щоденної уваги та толерантного ставлення, завжди готовий допомогти. Прочитавши статтю в газеті про необхідність підтримки незахищених в морозні дні «братів наших менших» - птахам, Діма долучився до виготовлення годівничок. Тепер свій кожен ранок Дмитро розпочинає з підгодовування пташок у дворі своєї домівки.

Добрі справи дійсно не мають обмежень і допомогти собі можливо лише допомагаючи іншим.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 577 | Додав: tkachenko | Теги: права людини, Допомога, волонтерство, спілкування | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar