Головна » 2019 » Лютий » 25 » Візит Першої леді до ЧОПЛ
21:09
Візит Першої леді до ЧОПЛ

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Чернігів. Вона привітала зі святом переможців Всеукраїнських та Міжнародних інтелектуальних змагань з української мови та літератури. Також Перша леді поспілкувалася з учителями та науковцями області в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді.

Марина Порошенко наголосила, що українська мова є символом України як незалежної держави: "Тому це свято для нас є дуже важливим, бо, як говорила Ліна Костенко, "нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову". Ми маємо пам'ятати, що створення самостійної України починалося саме з боротьби за нашу мову, адже українською мовою промовляє дух нашої Свободи ", - підкреслила дружина Президента.

Учні провели дискусію на тему: "Що у вашому житті значить рідна мова?", а також інтерактивні ігри з культури українського мовлення. Дружина Президента подякувала дітям за те, що вони вивчають і пишаються українською мовою:"Вам зберігати й примножувати нашу мову - те найцінніше, що заповідав Тарас Шевченко". На згадку про зустріч Марина Порошенко подарувала "Кобзар" кожному переможцю Всеукраїнських і Міжнародних змагань з української мови та літератури.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 10 | Додав: tkachenko | Теги: гості, Олімпіада, мова, Перша леді, Україна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar