Головна » 2018 » Листопад » 29 » Візит до КНУБА та КНУ ім. Т. Г. Шевченка
12:55
Візит до КНУБА та КНУ ім. Т. Г. Шевченка

На початку листопаду ІІ фізико-математичний відвідував дні відкритих дверей в університетах Києва, а саме: КНУБА та КНУ ім. Т. Г. Шевченка.

В університеті будівництва та архітектури наші учні: Луцик Вікторія, Задесенець Вадим, Менський Павло та Батюк Богдан відвідали презентацію університету, побачили роботи студентів, побували на екскурсії по аудиторіях навчального закладу, деякі учні брали участь у майстер-класах з креслення та рисунку. Наступного дня Лисач Ірина, Перепечай Владислав, Бутков Максим, Хилько Дмитро, Семак Богдан, Василенко Денис, Кравченко Валерій, Позняк Олександр та Прохоренко Сергій відвідали факультет КНУ ФРЕКС. Там зустрілися з випускниками фізико-математичного профілю 2018 року, слухали лекції, відвідали екскурсію аудиторіями факультету, спостерігали та брали участь в експериментах із рідким азотом. Також зайняли високе місце у навчальному квесті та отримали додаткові бали для вступу на цей факультет.

Взагалі всі ліцеїсти отримали багато позитивних вражень та яскравих емоцій.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 76 | Додав: tkachenko | Теги: столиця, Київ, перспектива, навчання, студент | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar