Головна » 2014 » Грудень » 6 » Вивчати, щоб зберегти - 2014
11:16
Вивчати, щоб зберегти - 2014

3 грудня у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї відбулася традиційна обласна екологічна конференція «Вивчати, щоб зберегти». ЇЇ, за результатами навчальної практики, підготували учні ІІ біолого –хімічного профілю під керівництвом куратора Лазаренко Нінель Вікторівни та вчителів біології – кандидата біологічних наук, старшого викладача кафедри екології та охорони природи ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка Кириєнко Світлани Володимирівни та кандидата біологічних наук, старшого викладача кафедри екології та охорони природи ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, керівника навчально-польових практик з біології Потоцької Світлани Олександрівни. Ведучими Були Кривопуск Олександр та Федорок Яна.

Матеріали, які були подані на конференції, були поділені на 3 секції:

  • Наукові роботи в біологічному та екологічному напрямках;
  • Рослинний світ територія досліджень;
  • Тваринний світ територія досліджень.

Конференція розпочалася з виступу директора ЧОПЛ Коломієць Ганни Василівни, яка привітала усіх з початком роботи конференції, та вручила нагороди – подяки і грамоти майбутнім науковцям у сфері екологічних знань. У секції «Наукові роботи в біологічному та екологічному напрямках» роботи представили Єгор Гримчак, Кристина Анісовець та Віолетта Хлистун. У секції «Рослинний світ територія досліджень» роботи представили Різун Микола та Федорок Яна, Красківська Юлія та Яценко Алла, Бондаренко Руслан та Савченко Марина, песік Поліна та Ширай Вікторія, Семенець Ірина та Ярема Світлана, Кушнір Владислав та Осипенко Едуард, Шень Антон та Георгій, Руденко Юлія та Кривопуск Олександр, Гончар Анастасія та Клименко Наталія, Кручно Марина та Янчук Катерина. У секції «Тваринний світ територія досліджень» роботи представили Кожановський Віталій та Бобровник Дмитро, Рудник Ігор та Керечанін Валерій, Максимченко Інна та Чепурна Надія. Спогадами про літню практику на агробіостанції поділилися Галенко Вікторія та Стукало Ольга.

Завершилася конференція відео про літню практику, відзняте Миколою Різуном.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 685 | Додав: tkachenko | Теги: біологія, практика, Екологія, конференція | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar